Skazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidzieć

Autor Weronika Wasiak - 10 Maja 2020

Niebezpieczny gwałciciel w końcu został schwytany przez policję i skazany na ponad 50 lat życia za kratami. Mężczyzna trafił do więzienia, jednak szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, wydarzyła się naprawdę wstrząsająca rzecz. Aż trudno uwierzyć, że służby mogły dopuścić do czegoś podobnego.

Gwałciciel długo pozostawał bezkarny. W końcu jednak śledczy zebrali wystarczającą ilość dowodów, by mógł ruszyć proces, prowadzący do skazania sprawcy. Ofiara poczuła ulgę, ale jednocześnie nie mogła zapomnieć o tym, co ją spotkało. Mimo wszystko miała świadomość, że jej oprawca jest w zamknięciu, a teraz pozostaje jej już tylko zacząć żyć na nowo. Dokładnie w ten sam sposób myślały również inne jego ofiary. Nagle wydarzyło się coś, co odmieniło wszystko. Dramatyczna historia rodem z horroru mrozi krew w żyłach. Zajrzyj na kolejne slajdy naszej galerii, by dowiedzieć się więcej.

Kliknij "Następna strona", by poznać pełną historię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle do szpitala wpadł kot. Powód szybko wyszedł na jaw, cały personel miał łzy w oczach
  2. Nurek, który znalazł Kacperka, cały czas wszystko filmował. Dopiero w domu dostrzegł porażającą rzecz
  3. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy już nie zrobi inaczej
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News