Zgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknie

Autor Konrad Karpiuk - 3 Maja 2020

Gwałciciel, wiele razy oskarżany o znacznie groźniejsze przestępstwa, został skazany wyrokiem sądu na 3 lata za gwałt na 16-latce. Po latach zdecydował się zemścić na swojej ofierze, sprawa może poważnie oburzyć Polaków.

Krystian W. znany pod pseudonimem "Krystek" był wielokrotnie określany przez prasę jako "łowca nastolatek z Pomorza". Mężczyźnie zarzuca się zastraszanie nastolatek, gwałtów, oraz nakłaniania do świadczenia usług seksualnych. Niestety, mimo że ofiary wielokrotnie zgłaszały go na policję, sprawy regularnie były umarzane. Jedna z jego ofiar, 14-letnia dziewczyna popełniła później samobójstwo.

Zobacz także: Córka Ewy Błaszczyk ujawniła niewiarygodne fakty. Ciężko powstrzymać łzy

Mimo wielu oskarżeń, do skazania doszło tylko z powodu jednej pokrzywdzonej. Do wykorzystania 16-letniej wówczas ofiary miało dojść w 2014 roku. Wtedy też Krystian W. miał zachęcić przez internet nastolatkę do ucieczki z domu dziecka. Po zwabieniu jej wraz z koleżanką do biura skrzywdził Joannę. Za to przestępstwo został skazany prawomocnym wyrokiem sądu.

Przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się więcej

Zobacz także:

  1. Najszybszy przepis na ciasto bez pieczenia. Wystarczy 20 minut, by cieszyć się wyśmienitym smakiem
  2. 27-latka zmarła w szpitalu. Dzień wcześniej zrobiła jedną rzecz, gdy najbliżsi poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  3. Tata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyć
  4. Jak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarki

Źródło: Onet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News