Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życia

Grażyna Torbicka
YouTube / telewizjaKinoPolska
Wstecz

1 z 11

Dalej

Grażyna Torbicka już od dwóch lat nie pracuje w TVP. Jej mąż jest profesorem nauk medycznych i niezwykle szanowanym kardiologiem. Wielokrotnie znajdował się na liście najznamienitszych naukowców świata jako jeden z niewielu polaków. Ze względu na charakter pracy, mężczyzny często nie było w domu. 60-letnia kobieta nie doczekała się potomstwa, którym mogłaby opowiedzieć o swoim ciekawym życiu. Co przesądziło o tym, że para nie zdecydowała się na posiadanie dziecka? Przedstawiamy kilka smutnych i wstrząsających faktów z życia kobiety.

Grażyna Torbicka swoją przygodę w Telewizji Polskiej zaczęła w 1985 roku, debiutując w programie "Sportowa niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza. Początkowo była zatrudniona w dziale literackim Teatru Telewizji, następnie przeszła do TVP2. Jako konferansjerka zadebiutowała podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie, gdzie zdobyła dużą sympatię widzów.

Posiadanie potomstwa jest dużą odpowiedzialnością, z którą nie każdy jest w stanie się zmierzyć i jest to całkiem zrozumiałe. Jedni odczuwają instynkt macierzyński, drudzy niekoniecznie. Nikt przecież nie zmusi nas do tego, żebyśmy żyli według schematów ucieranych przez lata. Posiadanie potomstwa nie jest warunkiem koniecznym do życiowego spełnienia. Jedni stawiają na karierę, drudzy na rozwój osobisty, a jeszcze inni na zabawę, podróże i bawienie się życiem. W dzisiejszych czasach jest to całkiem normalne, że kobiety nie chcą mieć dzieci, albo decydują się na nie bardzo późno. Dlatego dzisiejszemu społeczeństwu łatwiej jest zrozumieć "problem", który spędzał sen z powiek wszystkim fankom Torbickiej we wcześniejszych latach, kiedy przeważnie kobiety decydowały się na dziecko, mając 19 czy 20 lat.

Kobieta mimo odejścia od stacji TVP nie zniknęła z ekranów naszych telewizorów i na razie nie zapowiada się na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Od 7 listopada 2018 roku emitowany jest jej autorski program "Grażyna Torbicka zaprasza" którego realizatorem jest konkurencyjna stacja TVN Fabuła. Program również cieszy się dużą oglądalnością głównie ze względu na to, że dziennikarka jest osobą lubianą i większość osób chętnie ją ogląda. Prezenterka ma już 60 lat, mimo to prezentuje się świetnie i zdaje się, jakby była w kwiecie wieku. Zdecydowanie można jej pozazdrościć figury czy kondycji.

Torbicka wielokrotnie pytana o macierzyństwo z czasem zaczęła mieć coraz bardziej dość tego tematu i po prostu go unikać. Nic dziwnego, nikomu nie chciałoby się odpowiadać setki razy na te same pytania, dlatego razem z redakcją Pikio przedstawiamy kilka wstrząsających faktów z życia prezenterki, wśród nich być może znajduje się kilka odpowiedzi na nurtujące większość pytania.

Brak potomstwa u kobiet w średnim wieku wzbudza ogromną ciekawość. Kliknij "Następna Strona", żeby dowiedzieć się dlaczego prezenterka nie zdecydowała się na macierzyństwo, niektóre powody mogą zszokować.

Następna strona