Szokujące fakty z życia Grażyny Torbickiej. Jej kariera zaczęła się od Smrodu

Grażyna Torbicka
YouTube / Telemagazyn
Wstecz

1 z 10

Dalej

Grażyna Torbicka to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda miała w domu doskonały wzór do naśladowania, jakim byli jej rodzice. Próbowała swoich sił również w aktorstwie, a jej kariera rozpoczęła się od "Smrodu". Gwiazda ma 60 lat, ale wciąż prezentuje się świetnie. Okazuje się, że przez te wszystkie lata wiele skrywała przed mediami. Przedstawiamy najbardziej szokujące fakty z życia prezenterki, o których mogliście wcześniej nie słyszeć.

Grażyna Torbicka do szkoły podstawowej uczęszczała w Warszawie i tam też zdała maturę. Po ukończonym liceum zdecydowała się pójść na studia. Uczyła się na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej przygoda w Telewizji Polskiej zaczęła się w 1985 roku. Zadebiutowała w programie "Sportowa niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza. Początkowo była zatrudniona w dziale literackim Teatru Telewizji, następnie przeszła do TVP2.

Kobieta była współautorką programu kulturalnego Kocham Kino wraz z Tadeuszem Sobolewskim. Emisja ich programu zakończyła się w 2016 roku, a trwała przez 22 lata. Grażyna Torbicka miała również okazję prowadzić liczne festiwale i konkursy takie jak np. Miss World czy Camerimage.

Jej rodzice na pewno w dużej mierze przyczynili się do tego, że udało jej się odnieść tak duży sukces. Jak mówi jedno ze słynnych przysłów "co w rodzinie to nie zginie". Tak też w rodzinie Torbickich nie zginęła kariera, kiedy mama postanowiła przekazać córce pałeczkę i zadecydowała o zejściu ze sceny. Z pewnością Grażyna i tak prędzej czy później zostałaby gwiazdą, ale dzięki znanym rodzicom nie musiała długo czekać, aż ktoś ją zauważy.

Początkowo raczej rzadko wypowiadała się w mediach, do tej pory z resztą niechętnie i wymijająco odpowiada na zadawane przez dziennikarzy pytania. Jak się okazuje, kobieta skrywa wiele tajemnic. Niektóre z nich są naprawdę szokujące i aż dziwne, że udało jej się uchować je w sekrecie tyle lat.

Grażyna Torbicka oprócz filmu uwielbia również sport. Długie spacery i jazda na nartach to jej ulubione formy aktywnego spędzania czasu. Prawdopodobnie dzięki temu w wieku 60 lat może pochwalić się piękną, nienaganną figurą, której zazdroszczą jej nawet dużo młodsze kobiety. Od lat jest uważana również za ikonę mody - kobiety kojarzą ją z wyczuciem stylu i klasą. Na czerwonym dywanie lubi pokazywać się w kreacjach polskich projektantów, takich jak Viola Piekut czy Maciej Zień.

Od 2016 roku jest również ambasadorką jednej z czołowych marek beauty - L'Oréal Paris. Do jej obowiązków z tego tytułu należą między innymi wyjazdy na festiwal w Cannes, gdzie z dumą przechadza się po czerwonym dywanie i przeprowadza wywiady z gwiazdami światowego kina. Celebrytka również chętnie zabiera swojego małżonka, Adama Torbickiego na ścianki czy czerwone dywany. Lubią się pokazywać w swoim towarzystwie i świetnie się razem prezentują.

Torbicka od samego początku była i nadal jest uwielbiana przez widzów, o czym świadczą nie tylko wyniki rankingów popularności, ale też aż siedem Wiktorów i trzy Telekamery na koncie, a także SuperWiktor, Złota Telekamera i sporo innych wyróżnień i nagród. Cechuje ją ogromna wiedza i inteligencja, połączona z niepodważalnym wdziękiem i wyczuciem stylu. To właśnie dzięki temu zaskarbiła sobie sympatię wielu. Kobieta nigdy nie robiła niczego, co prowokowałoby złośliwych do plotek na jej temat.

- Prowadziła po włosku konferencje prasowe tak, że widzowie nie orientowali się, że ta szczupła blondynka nie jest ani Włoszką, ani Amerykanką. W starożytnym greckim teatrze w Taorminie na Sycylii rozmawiała przed tysięczną widownią z Michaelem Douglasem, Antonio Banderasem, Tomem Cruise'em, Nicole Kidman czy Claudią Cardinale - mówi Sobolewski o koleżance z branży.

Ta wypowiedź świadczy tylko i wyłącznie o niesamowitym profesjonalizmie Grażyny, która niezwykle poważnie podchodziła do swojej pracy.

Jak każdy celebryta, tak również Torbicka ma coś do ukrycia przed światem. Niechętnie udziela wywiadów i odpowiada na pytania związane z życiem prywatnym. Okazuje się jednak, że niektóre fakty, które skrywała przez lata, wstrząsają fanami. Przedstawiamy te najbardziej zaskakujące i niewiarygodne.

Kliknij "Następna Strona".

 

Następna strona