Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne

Grażyna Torbicka
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne

Grażyna Torbicka podbiła serca Polskich widzów niezwykłym profesjonalizmem i wiedzą na temat filmów. Słynna prezenterka przez wiele lat współpracowała w Telewizją Polską, tak samo, jak jej legendarna mama, Krystyna Loska. Od lat pozostaje w związku małżeńskim z lekarzem, Adamem Torbickim, jednak para nigdy nie doczekała się potomka, a na ten temat kobieta przez lata milczała.

Grażyna Torbicka jest uwielbiana przez Polaków, popularna prezenterka przez lata rzetelnej i ciężkiej pracy zasłużyła sobie miano ulubienicy widzów. Pracę w TVP rozpoczęła w 1985 roku, kontynuując rodzinną tradycję. Wcześniej prezenterką w Telewizji Polskiej była jej mama, Krystyna Loska. Po wielu latach pożegnała się ze "stacją matką". Przeniosła się do TVN, gdzie prowadziła autorski program "Grażyna Torbicka Zaprasza". Od stycznia 2019 roku prowadzi również audycję "Kocham Cię kino" w Radiu Zet.

Jej programy o kinie w TVP oglądały tysiące osób, a jej opinia o filmach wciąż żywo interesuje wielbicieli dziennikarki. Choć przed kamerą czuję się jak ryba w wodzie, to jednak o swoim życiu prywatnym niechętnie opowiada innym dziennikarzom. Kobieta od lat pozostaje w związku małżeńskim z kardiologiem, Adamem Torbickim. To, co od zawsze nurtuje fanów gwiazdy to temat jej macierzyństwa. Małżeństwo nie odczekało się dzieci, kobieta przez wiele lat unikała również rozmów na ten temat. Lata leciały, a potomek nigdy się nie pojawił. 

Macierzyństwo, to dla prezenterki niezwykle drażliwy temat, głównie ze względu na to, że wiele osób nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego kobieta nie zdecydowała się na dzieci. Dla wielu fanów jej decyzja o braku potomstwa jest dziwna. Po wielu latach gwiazda przerwała tabu i postanowiła uświadomić wciąż dopytujących fanów, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na dziecko

By zobaczyć, dlaczego gwiazda nie zdecydowała się na dziecko, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Na jej widok ludzie zatrzymują się na ulicy i przecierają oczy ze zdumienia. Nazywają ją "Królową"
  2. Nie wierzyli, że maluch w ogóle przeżyje. Po kilku tygodniach nie mogli wyjść z podziwu patrząc, co z niego wyrosło
  3. Wystarczy, że poliże cię pies, skutki są opłakane. Specjaliści ostrzegają, zdjęcia mówią same za siebie
  4. Po prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domu

Następna strona