Wirus przenosi się na żywności? Wiadomo, jak się ustrzec, opublikowano poradnik

Gotowanie
pixabay SvenHilker
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wirus przenosi się na żywności? Wiadomo jak się ustrzec, opublikowano poradnik

Gotowanie i przygotowanie żywności może sprawić, że dojdzie do zarażenia wirusem. W sieci pojawił się oficjalny poradnik, jak ustrzec się przed ryzykiem. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, sprawia, że o tych praktykach powinno dowiedzieć się jak najwięcej osób. 

Szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa sprawia, że w kraju pojawia się wiele nieprawdziwych informacji, które dodatkowo mogą pogarszać sytuację i wywoływać panikę. Jedynie oficjalne komunikaty, które pojawiają się w mediach, przekazują, jak wygląda sytuacja w kraju i na świecie.

W obliczu zagrożenia, kwestionowane jest już wszystko. Żywność, która sprowadzana jest z zagranicy, ale także ta, która przygotowywana w Polsce stanęła pod znakiem zapytania. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy możliwe jest, by wirus rozprzestrzeniał się przez jedzenie. Jak wygląda oficjalne stanowisko Głównego Inspektoratu Sanitarnego?

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej.

źródło: GIS

Zobacz także:

  1. Krzysztof Rutkowski właśnie wrócił samolotem z Grecji. Pokazał, co tak naprawdę dzieje się na lotnisku, zdjęcia powalają
  2. Lekarze przekazali żonie, że jej mąż nie ma żadnych szans na przeżycie. Wtedy podjęła nieprawdopodobną decyzję
  3. Adam Małysz w kwarantannie. Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie i apel
  4. Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Ujawniła jak wygląda pobyt w dobie koronawirusa

Następna strona