Gdzie na wakacje jeżdżą gwiazdy? Wcale nie tak drogo, jak mogłoby się wydawać

Kuba Wojewódzki
Instagram / Kuba Wojewódzki
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny. Dla niektórych co prawda rozpoczął się już dawno, a inni dopiero planują swoje wycieczki. Zawsze zastanawiamy się, gdzie na wakacje jeżdżą gwiazdy, jakie miejsca wybierają na wypoczynek. Kuba Wojewódzki regularnie odwiedza Florydę, co relacjonuje na swoim Instagramie. Jak się okazuje, celem gwiazd nie zawsze są drogie kurorty, hotele czy apartamenty. Część z nich spędza wakacje pozostając w Europie, a nawet w samej Polsce. Przedstawiamy 10 miejsc, w które chętnie wybierają się znane osoby.

Kuba Wojewódzki często odwiedza na Florydzie swoich znajomych. Mężczyzna jest zakochany w Stanach, co często podkreśla. Ostatnio napisał nawet na swoim Instagramie, że planuje przeprowadzkę właśnie w to miejsce. Nic dziwnego, piękne plaże, zawsze idealna pogoda i słońce to tylko początek długiej listy zalet USA.

Gwiazdy uwielbiają spędzać zimowe urlopy w tropikach. Kiedy u nas w Polsce jest zimno, szaro i ponuro, zostajemy zasypywani na portalach społecznościowych zdjęciami celebrytów, którzy wypoczywają na plaży w pełnym słońcu. Wiele z tych osób już na początku roku zaliczyło małe wakacje.

Znane osoby często decydują się na spędzenie wakacji poza granicami kraju. Swoje wybory uzasadniają tym, że chcą odpocząć od paparazzi i od bycia rozpoznawanym na ulicach. Niektórzy jednak po prostu lubią podróżować. Część z nich ma za sobą już spory kawałek świata. Często z chęcią przyglądamy się ich wojażom na portalach społecznościowych, na których chętnie dzielą się takimi momentami.

Śledząc ich relacje z podróży możemy się zainspirować, szukając ciekawego celu na wakacyjną wycieczkę. Chociaż z reguły nie spędzają wczasów nad polskim morzem to niektóre kierunki w Europie, które wybierają, również są piękne i warte uwagi.

W minionym roku wśród celów podróży królował Dubaj, w tym roku już mało kto decyduję się na wycieczkę w to miejsce. Niemniej jednak Dubaj do najdroższych nie należy, więc jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć go na własne oczy, to również jest to miejsce godne polecenia.

Przedstawiamy 10 gwiazd, a tym samym 10 celów podróżniczych, które możliwe, że zainspirują kogoś przy wyborze miejsca wypoczynku.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona