Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Szokujące fakty ujawnione

Marta Kaczyńska
Kadr z filmu "Dama" reż. Maria Dłużewska
Wstecz

1 z 12

Dalej

Marta Kaczyńska jest znana głównie ze swojego ciętego języka i poglądów powszechnie budzących kontrowersje. W mediach społecznościowych od lat publikuje zdjęcia, z których aż bije przepych i luksus. Wielu ludzi zastanawia się, gdzie pracuje córka tragicznie zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego? Przedstawiamy szokujące fakty.

Marta Kaczyńska od dziecka próbowała naśladować swoich rodziców. Zresztą wychowanie i wartości przez nich przekazane, wpaja swoim dzieciom. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i w 2009 roku zdała egzamin adwokacki. Podczas studiów wyszła za mąż za Piotra Smuniewskiego i urodziła córkę. Gdy małżeństwo się rozpadło, Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu o zaprzeczenie ojcostwa swojego męża. Okazało się, że nie był on biologicznym rodzicem dziewczynki i zerwał z nimi kontakt.

Jakiś czas później córka pary prezydenckiej związała się z Marcinem Dubienieckim, ojcem Ewy i Martyny. Mężczyzna był oskarżony i skazany za pranie brudnych pieniędzy o wartości ponad 8 milionów złotych. Wykorzystywał osoby niepełnosprawne, dostając dofinansowanie na ich wypłatę i potrącając im z niej 1300 zł miesięcznie. W efekcie pracownicy otrzymywali wynagrodzenie o wartości zaledwie 400 zł. Podobno pieniądze z oszustwa były przeznaczane na cele własne i konsumpcyjne. Ponadto Dubieniecki usłyszał również zarzuty kierowania grupą przestępczą, przez co spędził w więzieniu czternaście miesięcy. Dodatkowo zastosowano wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Warto wspomnieć, że przez cały ten okres był związany z córką tragicznie zmarłego prezydenta. Za co więc żyła w tamtym czasie Marta Kaczyńska?

Ślub w tak młodym wieku był ryzykowny. Jednak Marta Kaczyńska nie miała wielkich powodów do zmartwień. Była wspierana finansowo przez swoich rodziców, przez co odwlekała rozpoczęcie swojej kariery zawodowej. Podobno ojciec nigdy dał jej odczuć, że jest niezadowolony z jej wyborów i takiego stanu rzeczy. W końcu i drugie małżeństwo Marty rozpadło się w 2016 roku.

Marta Kaczyńska z ochotą wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia, które emanują przepychem i luksusem. Pytanie nasuwa się samo, skąd ma na to pieniądze i gdzie pracuje? Na te i na inne pytania odpowiadamy w naszej galerii. 

Kliknij "Następna strona".

 

Następna strona