Tomek był na grzybach, gdy poczuł bardzo dziwny zapach. Znalazł „palce diabła"

Gdzie na grzyby, palce diabła
twitter.com #polishgirl
Wstecz

1 z 6

Dalej

Poszedł na grzyby, nagle poczuł okropny zapach

Gdzie na grzyby? Od kilku tygodni Polacy zadają sobie to pytanie. Zupełnie niespodziewanie w mediach pojawiły się informacje i zdjęcia pierwszych okazów w lasach. Od tego momentu zapaleni grzybiarze przemierzają lasy, by odnaleźć smakowite grzyby. Czasem jednak można natrafić na coś nieoczekiwanego i niekoniecznie przyjemnego.

Pan Tomasz doskonale wie, gdzie na grzyby. Znalazł bowiem miejsce, w którym panuje prawdziwy wysyp grzybów. Trzeba przyznać, że znaleźć się tam teraz chciałby niejeden, przy czym przemierzając leśne okolice może spotkać wiele różnych rzeczy. Coraz więcej w sieci pojawiało się sporo zdjęć „wyjątkowych" i niewątpliwie rzadkich okazów. Jednym z nich są „palce diabła", na które natrafił pan Tomek i inny użytkownicy, którzy postanowili sfotografować okazać i pochwalić się nim na Twitterze. Na następnych slajdach znajdziesz więcej informacji o tytułowych „palcach" oraz nieprawdopodobne zdjęcia. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możecie nie wiedzieć, ale dobrze znacie Dorotę Kapustę i Zygmunta Kroka. Są gwiazdami, które ukrywają swoje prawdziwe nazwiska
  2. Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszające
  3. Przebrał się za Magdę Gessler. Efekt? Powalający, identyczny jak restauratorka
Następna strona