Gdzie mieszka Ola Kwaśniewska? Oczy wychodzą z orbit

ola kwaśniewska
Youtube.com/Wideoportal
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ola Kwaśniewska jest uwielbiana przez wielu internautów, głównie za sprawą swojego konta na Instagramie, gdzie umieszcza masę ciekawych zdjęć. Ma świetne poczucie humoru, dzięki czemu ponad 110 tysięcy obserwujących codziennie aktywnie uczestniczy w jej życiu. Ola często dzieli się ze światem swoimi pupilami - uwielbia psy i ogromna ilość fotografii przedstawia właśnie te zwierzęta. Zdarza jej się uchylić rąbek tajemnicy o tym, jak wygląda jej życie. Przedstawiamy jak mieszka Ola Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska to córka byłej pary prezydenckiej, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Zdobywa coraz większą popularność na Instagramie, a dzieje się tak za sprawą ciekawych zdjęć, jakie umieszcza w serwisie. Relacjonuje swoje podróże, dzieli się chwilami z ukochanym mężem oraz chwali się swoimi pupilami. Uwielbia psy i to one zajmują dużą część jej postów. Regularnie zachwyca swoich fanów ciekawostkami z jej życia. Zdarza jej się umieszczać zdjęcia w lustrze, na których prezentuje swoje kreacje wieczorowe. Trzeba przyznać, że jej figura jest przebojowa, w końcu Ola Kwaśniewska przez lata szkoliła tańczyć salsę.

Ola Kwaśniewska jest w związku z muzykiem, kompozytorem, wokalistą i producentem muzycznym Kubą Badachem. Bardzo wspiera swojego męża w dążeniu do kariery muzycznej, czego często możemy uświadczyć przeglądając jej profil na Instagramie. Jest tam kilka postów promujących jego nową płytę. Ola wraz z Kubą często podróżują, czym zdarza im się pochwalić w mediach społecznościowych. Wydaje się, że są w ciągłym biegu, nie potrafią spocząć na dłużej w jednym miejscu, co świadczy o tym, jak dobrze się dopasowali.

Ola Kwaśniewska obecnie pracuje w redakcji magazynu "Viva!". Zajmuje się też felietonami. Była prowadzącą programu "Mała Czarna". W swojej karierze przewodniczyła w kilku audycjach radiowych, a także miała swoją własną, autorską audycję "Niedziela słodko-Kwaśniewska" na antenie Planety FM. Miała również ciekawy epizod związany z programem "Taniec z Gwiazdami", w którym uczestniczyła, a później prowadziła jego kulisy. Ola Kwaśniewska żyje w ciągłym biegu. Dużo podróżuje, do tego zajmuje się intensywną pracą, kocha psy i na dodatek żyje z artystą, który również nie ustaje w miejscu. Jak żyje Ola Kwaśniewska? Przedstawiamy kulisy jej życia.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu