Gdzie grał Sławomir zanim stał się sławny? Wolałby to przemilczeć

Sławomir
Youtube.com/TV Regionalna pl
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Sławomir jest obecnie jednym z najbardziej znanych wokalistów polskich.  Wbrew pozorom ma za sobą całkiem bogatą przeszłość w świecie mediów i show-biznesu. Przedstawiamy, gdzie grał, zanim stał się sławny. 

Gwiazdor ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i już podczas nauki podróżował po Polsce, występując w wielu spektaklach. Jego kariera aktorska się rozwijała i w późniejszym czasie mogliśmy go podziwiać zarówno na dużych ekranach kin, jak i jako odtwórcę mniejszych ról drugoplanowych.

- Grasz w serialach, reklamach i płacą ci pieniądze. A piosenkarz musi coś umieć. Dobrze śpiewać, ruszać się na scenie, grać na gitarze - zwierzył się artysta w Interia.pl.

Nasuwa się pytanie, jak to się stało, że Sławomir zabrał się za muzykę? Wielokrotnie opowiadał o swojej drodze do wielkiej kariery i wykształceniu muzycznym, które zdobył w Stanach Zjednoczonych. Podobno zdobył wielu fanów wśród Polonii w Nowym Jorku. To popchnęło go do dalszej pracy nad muzyką. Rzekomo znalazł tam też swoją wybrankę - Magdalenę Kajrowicz. Według jego relacji poznali się w barze, gdzie jego obecna żona pracowała jako kelnerka. Od razu przypadli sobie do gustu.

Nowo poznaną kobietę zabrał ze sobą do Polski, gdzie wspólnie rozpoczęli pracę nad hitem "Megiera". Gwiazdor skorzystał ze swoich znajomości z przeszłości i do teledysku zaprosił kolegów po fachu. Wśród występujących znaleźli się tacy aktorzy jak Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik czy Witold Dębicki.

W innym klipie piosenkarza pt. "Aneta", mogliśmy ujrzeć inną sławę, Małgorzatę Sochę. Jak widać, Sławomir potrafi zaskakiwać, czego z pewnością będziemy świadkami jeszcze nie raz.
W związku z rosnącą popularnością charyzmatyczny "król rock-polo" jest również aktywnym uczestnikiem wielu telewizyjnych programów rozrywkowych. Mogliśmy podziwiać jego występy m. in. w "Tańcu z Gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Udało mu się tam wykazać i wykorzystać swoje niezwykłe zdolności aktorskie.

Filmografia Sławomira jest dość imponująca, biorąc pod uwagę, że już w trakcie studiów sukcesywnie występował w filmach kinowych, najczęściej jako postać drugoplanowa. Grał w takich produkcjach jak "Karol - Człowiek, który został papieżem"czy "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Istnieją jednak produkcje, o których wolałby nie wspominać. Specjalnie dla Was razem z redakcją Pikio, przygotowaliśmy jego najbardziej szokujące role. 

Kliknij "Następna strona". 

Następna strona