Poszła do innego fryzjera niż zwykle. Gdy spojrzała w lustro, zaniemówiła, natychmiast złapała za telefon

Fryzjer zrobił jej nieprawdopodobną fryzurę
instagram.com sofiavinogradova1275
Wstecz

1 z 5

Dalej

Poszła do innego fryzjera. Zaniemówiła, gdy zobaczyła efekt końcowy

Chyba każdy fryzjer ma swoich stałych klientów, którzy ufają mu i regularnie odwiedzają jego salon. Szczególnie panie potrafią przez wiele lat być "wierne" wyłącznie jednemu fryzjerowi. Niechętnie raczej podchodzą do jego zmiany, zwyczajnie obawiając się, że późniejsza metamorfoza ich nie zadowoli. 

Fryzjer zrobił jej na głowie coś, czego zupełnie się nie spodziewała. Kobieta, o której za chwilę usłyszycie, zdecydowała się na dość odważny, przynajmniej wśród płci pięknej, krok, odwiedzając nieznanego jej fryzjera. Była do tego zmuszona, bowiem u jej ulubionego brakowało wolnych terminów. Nie wiedziała, czego może się spodziewać. Podczas procesu metamorfozy nie miała pojęcia, jaki będzie finalny efekt. Gdy fryzjer wreszcie zakończył swoją pracę, klientka mogła spojrzeć w lusterko. Zaniemówiła, widząc, jaką zrobił jej fryzurę, natychmiast wyjęła telefon. Całą historię znajdziesz na kolejnych slajdach naszej galerii. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W jaki sposób układasz nogi, siedząc na krześle? Układ zdradza największą tajemnicę, o której nie wiesz nawet ty sam
  2. Już nie była w stanie się sama poruszać, ważyła ponad 300 kilogramów. Jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  3. Mama urodziła trzy cudowne córeczki. Dopiero po 30 latach odkryto najbardziej bolesną prawdę, nikt się nie spodziewał  
Następna strona