Gwiazdy, które są słabe w łóżku. Na ekranie czar, w rzeczywistości rozczarowanie

Film
YouTube / Movie Remixer
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Film kreuje nam pewną wizję o bohaterach, która wpływa na nasze myślenie dotyczące danego aktora, później następuje zderzenie z rzeczywistością i cały czar pryska. Na ekranie zawsze wszystko wygląda pięknie, erotyczne sceny, które widzimy, są zawsze pełne romantyzmu i namiętności. Rzeczywistość ma się jednak nijak do wykreowanego obrazu, a w sprawach niektórych gwiazd głos zabrali ich kochankowie. Okazuje się, że część z nich kompletnie nie radzi sobie w sprawach damsko-męskich. Przedstawiamy gwiazdy, które w rzeczywistości rozczarowały swoich partnerów.

Film bardzo często przedstawia nam wyidealizowane postacie, których odtwórcy jak się okazuje, w życiu prywatnym nie są ani trochę podobni do bohaterów, w których się wcielają. Nie jest to dużym zaskoczeniem, w końcu film to tylko film, jednak dla niektórych fanów dużym rozczarowaniem było dowiedzieć się, że ich idol, który na ekranie jest chodzącą seks bombą, w rzeczywistości ma problem z kwestiami łóżkowymi.

Złośliwi kochankowie niektórych gwiazd postanowili zabrać głos i dopiec swoim byłym, a że temat jest gorący, to od razu wychwyciły go media. Takim sposobem niechlubna opinia szybko rozniosła się po świecie. 

Sława, pieniądze i piękne ciało to nie wszystko, jeśli nie potrafi się zadowolić swojego partnera w łóżku. Niektóre nazwiska na tej liście są naprawdę szokujące, w życiu byśmy nie pomyśleli, że takie bożyszcza mogą mieć problem ze współżyciem. Przedstawiamy bardzo brutalną prawdę, która może być rozczarowaniem dla wiernych fanów.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona