Największe kompromitacje uczestników Familiady. Numer 8 ścina z nóg

Familiada
Kadr z programu Familiada
Wstecz

1 z 13

Dalej

Familiada jest teleturniejem, który już od 1994 roku jest emitowany na antenie TVP2. Przez te wszystkie lata prowadzący, Karol Strasburger, nieustannie zaskakuje uczestników swojego programu wyszukiwanymi pytaniami, które sprawiają im duży problem. Często odpowiedzi, jakie padają, wywołują lawinę śmiechu na widowni. Nic w tym zresztą dziwnego, bo część z nich to prawdziwa żenada. Przedstawiamy największe kompromitacje uczestników teleturnieju, popłaczecie się ze śmiechu.

Familiada jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów. Przez wszystkie lata emisji na antenie, zaskarbiła sobie sporą rzeszę fanów, którzy zasiadają przed telewizorami, by sami sprawdzić swój poziom wiedzy, odpowiadając na pytania, które prowadzący zadaje uczestnikom. W rywalizacji mierzą się dwie rodziny lub drużyny, które muszą udzielić takich odpowiedzi, które pokryją się ze zdaniem ankietowanych. Jednak nie zawsze im się to udaje.

Wiadomo, że z udziałem w takim programie wiąże się ogromny stres. Widownia, mnóstwo kamer i niejednokrotnie wprowadzający w zakłopotanie przez swoje nietypowe żarty, Karol Strasburger. Uczestnicy muszą odpowiedzieć na zadane im pytanie szybciej niż ich rywale, dlatego też bardzo często padają odpowiedzi, które kompletnie nie mają sensu. Wszystko przez pośpiech i rywalizację. Niewiele myśląc, udzielają odpowiedzi, a widownia dosłownie pęka ze śmiechu.

W tej galerii przedstawiamy największe kompromitacje w programie. Jak dowiecie się, jakich odpowiedzi udzielali niektórzy, opadną wam szczęki. Aż trudno uwierzyć, że coś takiego mogło paść na antenie telewizji.

Kliknij Następna Strona, żeby sprawdzić najbardziej żenujące odpowiedzi.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nikt nie wierzy w to, ile ona ma lat. Od jej zdjęć może podnieść się ciśnienie, zwłaszcza te w bikini są gorące
2. Twoje życie może być jeszcze lepsze. Przestrzeganie 10 zasad zmieni wszystko i sprawi, że będziesz szczęśliwy
3. Jak zrobić idealny bigos, który smakiem i aromatem zachwyci każdego? Dzięki kilku wskazówkom zapewnicie rodzinie najcudowniejsze święta
4. Zdjęcia brata Michała Wiśniewskiego podbijają sieć. I nie bez powodu
 

Następna strona