10 zdjęć, których po żadnym pozorem nie powinno się wrzucać na portale społecznościowe. Nr 8 to największy obciach

Facebook
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Facebook jest portalem, na który ludzie chętnie wrzucają różne fotografie. Warto jednak pamiętać, że nie wszystko nadaje się do opublikowania w sieci. Internet jest miejscem, w którym nic nie ginie, a wstydliwe zdjęcia, które lądują na portalach społecznościowych, mogą przynieść ci wstyd nawet w najmniej oczekiwanym momencie kilka lat po ich publikacji. Podpowiadamy jakich zdjęć nie udostępniać.

Facebook w ostatnich latach stał się miejscem, gdzie każdy chętnie zamieszcza różne posty i zdjęcia, które stanowią swego rodzaju pamiątkę. Chyba każdy choć raz w życiu miał moment załamania, kiedy popatrzył na to, co udostępnił na swoim profilu kilka lat wstecz. Niektóre fotografie mogą sprawić, że staniesz się pośmiewiskiem dla innych, zupełnie nie będąc tego świadomym.

Warto także wziąć pod uwagę fakt, że profile, które posiadasz, są swego rodzaju wizytówką. Nawet twój potencjalny pracodawca może przejrzeć, co wrzucałeś do sieci. Są zdjęcia, które zdecydowanie nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Trzeba wyznaczyć sobie granicę pomiędzy tym, co chcesz pokazywać światu, a co wolisz zachować dla siebie, by nie stać się pośmiewiskiem.

Półnagie zdjęcia czy fotografie w nieposprzątanym mieszkaniu to prawdziwa żenada, której wypadałoby uniknąć. Nikt ze znajomych ci tego nie powie, ale to prawdziwy obciach. Ludzie będą na ciebie patrzeć zupełnie inaczej niż dotychczas, dlatego warto sprawdzić, jakie zdjęcia nadają się do publikacji, a jakie niekoniecznie. Następnym razem pomyśl dwa razy, zanim opublikujesz jakąś fotografię.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, czego nie wrzucać na swoje profile.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tak wygląda życie Dagmary Kaźmierskiej po wypadku. Wiele cierpienia i wózek inwalidzki, królowa życia przeszła przez piekło
2. Włożył łupiny cebuli do doniczki. Po kilku dniach stała się niezwykła rzecz, efekt wprawia w osłupienie
3. Zdjęcia po lewej rozczulają, po prawej smucą. Przygnębiające przemiany psów, kontrast nie mieści się w głowie
4. Takich psich portretów nigdy nie widziałeś. Artystka ma niezwykłą wizję, niewiarygodne, co robi z psimi głowami
 

Następna strona