Ewa z hitowego serialu Polsatu została przed laty wdową. Hiszpania ukoiła jej cierpienia

Gwiazda serialu Adam i Ewa
youtube.com/delilah lavande
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Gwiazda serialu emitowanego na kanale Polsat pt. "Adam i Ewa" musiała zmierzyć się w swoim życiu z wieloma tragicznymi wydarzeniami. Aktorka w wyniku niefortunnego wypadku straciła jedną z najbliższych jej sercu osób. Sytuacja była dla niej jeszcze trudniejsza, gdy dowiedziała się o kolejnym nieszczęściu, jakim była śmierć jej serialowego partnera, Waldemara Goszcza. Z tego powodu postanowiła wyjechać za granicę i zacząć życie od nowa. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się jak artystka radzi sobie dzisiaj.

Gwiazda jednej z najbardziej popularnych produkcji telewizji Polsat pt. "Adam i Ewa" przeszła w swoim życiu naprawdę wiele trudnych chwil. Aktorka straciła w swoim życiu dwóch bliskich jej mężczyzn. Z tego powodu zdecydowała się wyjechać i zacząć rozwijać poza granicami naszego państwa.

W 2000 r. wyemitowano pierwszy odcinek hitowej produkcji, po której aktorka zyskała sławę, o której wcześniej tylko marzyła. Na początku zapewne nikt się nie spodziewał, że Katarzyna Chrzanowska jako serialowa Ewa będzie idealnie pasować do Adama, którego zagrał Waldemar Goszcz.

Wszystko wskazywało na to, że nic nie przeszkodzi aktorce w rozwoju kariery zawodowej. Niestety, tak się nie jednak nie stało. Tragedie, które ją spotkały, spowodowały, że po ukończeniu produkcji hitowego serialu przez wiele lat na ekranie pojawiała się jedynie sporadycznie. Mimo to, udało jej się otrzymać role m.in. w takich produkcjach jak "Kryminalni", "Pierwsza miłość" czy "Ojciec Mateusz". Jak sama mówi, nie wyobrażałaby sobie teraz życia w świetle fleszy.

-Nie nadaję się na czerwony dywan, nie nadaje się na flesze. Kocham swój zawód. Kocham przede wszystkim spotkania, które się z nim wiążą - wspominała w programie Pauli Rodak.

Aktorka w 2002 roku straciła swojego męża, a rok później musiała pożegnać również swojego serialowego partnera, Waldemara Goszcza. Po tych wydarzeniach postanowiła wyjechać do Francji. Prowadziła tam firmę, którą zostawił jej zmarły małżonek. Nie było to jednak miejsce, w którym chciała pozostać na stałe.

Gwiazda produkcji telewizji Polsat kilka lat później zdecydowała się kupić dom w Hiszpanii, gdzie aktualnie przebywa. Na co dzień jest ponoć dość aktywną kobietą. Uprawia jogę, a także bierze udział w turniejach tenisowych. Ten ostatni sport ten stał się jej pasją. Zapraszamy do naszej galerii, w której przybliżymy Wam jej historię i to, jak teraz wygląda jej życie.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona