Ewa Farna i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, kim jest jej ojciec!

Ewa Farna - czego o niej nie wiemy
instagram.com/ewa_farna93
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Ewa Farna, tak jak wiele innych wielkich gwiazd, stara się nie ujawniać zbyt wielu faktów ze swojego życia osobistego. Piosenkarka chroni swoją prywatność bardzo skutecznie, ale czasami decyduje się na uchylenie rąbka tajemnicy poprzez m.in. publikowanie zdjęć w mediach społecznościowych. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat jej rodziny.

Ewa Farna jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Od dziecka skupiała się na muzyce i chętnie brała udział w różnych konkursach. Poza tym, interesowała się też sportem, ale ostatecznie wybrała karierę wokalną. Zaangażowanie pozwoliło jej odnieść pierwszy większy sukces już w wieku 11 lat. Celebrytka wygrała wówczas konkurs piosenki na czeskich Morawach.

Tak jak wielu rodziców, jej również wspierali ją w spełnieniu swoich największych marzeń. Ojciec wokalistki przywoził ją na próby oraz towarzyszył jej podczas występów. On także jest muzykiem, który do dzisiaj występuje w swoim zespole ludowym "Kamraci". Tadeusz wraz z żoną Karin przede wszystkim zapewnili jej normalne dzieciństwo, w którym kariera znajdowała się dopiero na drugim miejscu. Najpierw miała zdobyć wykształcenie, a później skupić się na zawodzie.

Może nie każdy o tym wie, ale Ewa Farna urodziła się w Trzyńcu, mieście położonym w Czechach. Jej rodzina ma polskie korzenie, ale już od kilku pokoleń mieszka za naszą południową granicą. Mimo to, wokalistka w pełni uważa się za Polkę, o czym wspominała w jednym z wywiadów.

-Oczywiście, jestem Polką! Cała moja rodzina ma polską krew. Z Czechami łączy mnie tylko to, że mieszkam na terenie tego kraju, bo tam się urodziłam, tam urodzili się moi rodzice. Ale kiedyś przesunięto granice. Znaleźliśmy się na terenie Czech - powiedziała w wywiadzie z "Dziennikiem Łódzkim".

Piosenkarka od lat spełnia się zawodowo w Polsce. Jednak na partnerów wybierała mężczyzn czeskiego pochodzenia, z którymi od zawsze miała nieco lepsze relacje. Jej mężem od ponad roku jest Marin Chobot, który występuje również w roli gitarzysty jej zespołu. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat jej bliskich.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona