Ciężarna Ewa Farna opublikowała intymne zdjęcia. Będziecie zszokowani

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93
Poprzednia strona

1 z 10

Następna strona

Ewa Farna niedawno zdecydowała się przekazać swoim fanom zaskakującą nowinę. Kilka lat temu wzięła ślub ze swoim wybrankiem, członkiem swojego zespołu koncertowego. Jak się okazuje, aktualnie małżeństwo spodziewa się dziecka. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie m.in. z jej zdjęcia z brzuszkiem.

Ewa Farna jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Czechach i w Polsce. Mimo to, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Tak jak inne gwiazdy, bardzo skutecznie chroni wszelkich intymnych informacji na swój temat. Zdarza się jednak, że artystka decyduje się uchylić rąbka tajemnicy swoim fanom.

Ponad 2 lata temu media obiegła wieść o ślubie piosenkarki. We wrześniu 2017 roku wyszła za Czecha, Martina Chobota. Zakochanych łączy wspólna pasja. Partner Ewy gra na gitarze w jej składzie koncertowym. Dopiero niedawno mogliśmy zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia w jednym z jej teledysków.

Artystka w tym samym klipie pokazała również swój ciążowy brzuszek. Ten obraz wzruszył nie tylko odbiorców jej muzyki, ale i osoby ze świata show-biznesu. W jednym z ostatnich wywiadów Ewa opowiedziała o swoich planach na najbliższą przyszłość. Wyznała, że chciałaby się najpierw skupić na swojej karierze oraz na pracy nad nową płytą, a później zająć się wychowaniem dziecka.

- Owszem, wzięłam niedawno ślub, co nie oznacza, że od razu muszę zostać matką. Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, by pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianie na pełny etat - powiedziała Ewa Farna w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesh".

Artystka przygotowuje się do powitania potomstwa. Jeden z czeskich dzienników informuje, że zdążyła już kupić dom, w którym zamierza wychowywać swoją pociechę. W związku z tym podobno Ewa Farna musiała wziąć kredyt. Niestety, nie znamy konkretnej daty narodzin, ale poznaliśmy już płeć dziecka! Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie m.in. jak Ewa Farna wygląda podczas ciąży.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona