Bulwersujące wpisy na profilu Ewy Farny. Według nich piosenkarka jest "ku*wą" i chce pozbyć się dziecka [FOTO]

Ewa Farna
Instagram | Facebook / Ewa Farna
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ewa Farna w ciągu ostatnich kilkunastu godzin zszokowała wszystkich swoich fanów, którzy licznie obserwują jej profile na portalach społecznościowych. Najnowsze wpisy piosenkarki nie były jednak inspirującymi sentencjami, relacją z koncertu czy zdjęciami z małym Arturkiem. Były za to przepełnione wulgarnością, która wstrząsnęła wszystkimi obserwatorami. Internauci nie dowierzali i snuli domysły, co takiego mogło się wydarzyć, że piosenkarka udostępnia tego typu rzeczy. Przedstawiamy wszystkie wpisy, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na jej profilu. Możecie się nieźle zdziwić, fani byli zbulwersowani.

Ewa Farna pierwsze miesiące macierzyństwa stara się połączyć z wakacyjnymi koncertami. Artystka nie chce zawieść swoich fanów i tym samym rezygnować z tego, co jej samej sprawia dużą radość. I choć aktywna jest nie tylko na scenie, ale również w social mediach, to życia prywatnego i wizerunku dziecka strzeże jak oka w głowie. Gwiazda co prawda dopiero nabiera sił po narodzinach pierwszego syna, ale śmiało można przyznać, że jest w znakomitej formie.

Ewa Farna w środę, 14 sierpnia, grała koncert podczas festiwalu Top of Top w Sopocie. W trakcie trwania jej występu na jej koncie na Facebooku zaczęły pojawiać się niepokojące wpisy. Wszystkim obserwatorom artystki ukazały się jej zdjęcia wraz z wulgarnymi, niecenzuralnymi podpisami.

Oprócz tego, że w jednym z wpisów nazwała siebie "drogą ku*wą" to fanów najbardziej zszokował kolejny, który dotyczył jej małego synka. Według internautów jednogłośnie było to przesadą. Mogliśmy również przeczytać o tym, że gwiazda wystąpi dosłownie wszędzie i nie odmawia żadnego z zaproponowanych występów. Fani nie mogli uwierzyć w to, co obserwowali na własne oczy. Najbardziej zniesmaczyło ich jednak pytanie skierowane do kobiet, które wywołało niemałą kontrowersję. Wszystkie wpisy możecie zobaczyć na kolejnych stronach naszej galerii.

Udostępniane posty cieszyły się jednak ogromną popularnością, a pod nimi od razu wylewała się fala licznych komentarzy. Użytkownicy Facebooka, którzy obserwowali profil wokalistki, chętnie wyrażali swoją opinię.

Od całego wydarzenia minęło już trochę czasu i gwiazda zdecydowała się odnieść do zaistniałej sytuacji. Jej wytłumaczenie potwierdziło domysły obserwatorów. Po kilku żenujących wpisach wszyscy już dobrze wiedzieli, co się święci.

Przedstawiamy wszystkie wpisy, jakie zostały zamieszczone na jej profilu. Niektóre z nich są naprawdę bulwersujące.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszy udostępniony post, który wzbudził podejrzenie fanów.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Czy Zenek Martyniuk od zawsze był bogaty? Jego przeszłość jest dramatyczna, wysłali mu świński łeb
2. Mama chciała tylko zabrać córkę na wycieczkę. Obie nie żyją, fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach
3. Trudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdę

Następna strona