Ewa Farna została mamą dużo wcześniej niż poinformowały media. Dlaczego to ukrywała?

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ewa Farna niedawno zdecydowała się przekazać swoim fanom zaskakującą nowinę. Kilka lat temu wzięła ślub ze swoim wybrankiem, członkiem swojego zespołu koncertowego. Teraz małżeństwo w końcu doczekało się narodzin pierwszego dziecka. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie m.in. z jej zdjęcia z brzuszkiem. Gwiazda przekazała wiadomość o tym, że została mamą jakiś czas po tym, jak urodziła. Dlaczego to zrobiła?

Ewa Farna jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Czechach i w Polsce. Mimo to, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Tak jak inne gwiazdy, bardzo skutecznie chroni wszelkich intymnych informacji na swój temat. Zdarza się jednak, że artystka decyduje się uchylić rąbka tajemnicy swoim fanom.

Ponad 2 lata temu media obiegła wieść o ślubie piosenkarki. We wrześniu 2017 roku wyszła za Czecha, Martina Chobota. Zakochanych łączy wspólna pasja. Partner Ewy gra na gitarze w jej składzie koncertowym. Dopiero niedawno mogliśmy zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia w jednym z jej teledysków.

W tym samym teledysku artystka pokazała ciążowy brzuszek, który zachwycił fanów artystki. Wielbiciele gwiazdy z wypiekami na twarzy obserwowali, jak czuje się ich idolka. Okazało się, że błogosławiony stan w niczym jej nie przeszkadzał, a nawet miał fenomenalny wpływ na wygląd piosenkarki.

Niedawno Ewa Farna oznajmiła, że to już koniec oczekiwania, a na świat przyszedł jej synek. Dziecko zostało nazwane Artur, a jego pierwsze zdjęcie już jest widoczne na Instagramie gwiazdy. Jak napisała świeżo upieczona mama, oboje czują się dobrze i są zdrowi. Z tej okazji warto przypomnieć sobie, jak jeszcze do niedawna wokalistka prezentowała swój okrągły brzuszek.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona