Choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi. Prezenterka schudła kilkanaście kilogramów

Ewa Drzyzga
YouTube / WP
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ewa Drzyzga w wyniku poważnej choroby schudła aż 11 kilogramów. Ból, jaki jej towarzyszył, w wyniku tego strasznego schorzenia każdej nocy spędzał jej sen z powiek. Prezenterka musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe, a jej metamorfoza zaskoczyła niemal każdego. W jednym z wywiadów przyznała, że spadek wagi jest wynikiem strasznej choroby. Przedstawiamy, z czym musiała zmierzyć się popularna dziennikarka.

Ewa Drzyzga jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów odmienioną wersją samej siebie. Nie tylko spadek kilogramów rzucił się w oczy jej najwierniejszym fanom, ale też zmiana wyglądu, fryzury i stylu ubierania się.

Ewa Drzyzga jest osobą doskonale wszystkim znaną. Dawniej, kiedy jej program "Rozmowy w toku" znajdował się w swoim największym rozkwicie, jej wywiady oglądała prawie cała Polska. Był to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych programów publicystycznych, którego była gospodynią. Te talk-show emitowane było przez 16 lat, do momentu, w którym nagle zniknęło z anteny. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że Drzyzga jest w TVN-ie postacią niezatapialną. Teraz możemy ją oglądać w programie "36,6", który zajmuje się promocją zdrowia.

Po tym, jak zaskoczeni fani głowili się, co mogło być przyczyną nagłej zmiany prezenterki, ona sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Wyznała wtedy, że zmagała się z bardzo poważną chorobą, która od lat się rozwijała, a z roku na rok było tylko gorzej. W końcu kobieta zdecydowała się wyznać prawdę i zdobyła się na odwagę, by opowiedzieć o tym, co przeszła. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy szczegóły choroby, z jaką przyszło się jej zmierzyć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postów
2. Proste, codzienne nawyki rozwijają nowotwory. Koniecznie wystrzegaj się popularnych czynności
3. Tylko na chwilkę zostawili dziecko z psem. Po powrocie czekał na nich powalający widok
 

Następna strona