Tak zwyciężyła Viki Gabor. Najpiękniejsze momenty z Eurowizji Junior, serce rośnie z dumy

Eurowizja
YouTube / Junior Eurovision Song Contest
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Eurowizja jest konkursem piosenki, w którym zawsze pokładamy wielkie nadzieje na zwycięstwo. W tym roku ponownie mogliśmy cieszyć się wygraną dzięki wspaniałemu występowi i talentowi Viki Gabor, która powtórzyła zeszłoroczny wyczyn swojej koleżanki Roksany Węgiel. Wszystkich Polaków rozpiera ogromna duma. Przypomnijmy zatem najpiękniejsze momenty całego show, które z pewnością będzie wspominane przez długie lata.

Eurowizja Junior 2019 to zdecydowanie powód do dumy dla naszego kraju. Drugi rok z rzędu możemy cieszyć się zwycięstwem, a wygrana Viki z pewnością przejdzie do historii. Żaden kraj nie miał dotychczas dwóch zwycięskich reprezentantów rok po roku. W 2018 roku zwyciężyła Roksana Węgiel, dzięki której tegoroczny konkurs odbył się w Gliwicach. 12-letnia Gabor sprawiła, że za rok również będziemy gościć w Polsce reprezentantów z całej Europy. Ta młoda wokalistka dała z siebie wszystko, jury było nią oczarowane, a wszyscy widzowie nie mogli oderwać wzroku.

Wszyscy wróżą jej zrobienie oszałamiającej kariery. Ma do tego niesamowite predyspozycje. Nastolatka bez dwóch zdań pokazała na scenie światowy poziom. Głos, charyzma i to "coś", czego zabrakło innym uczestnikom. Nie można odmówić jej tego, że scena w Gliwicach należała do niej. Oprócz tego zaskarbiła sobie sympatię Polaków niesamowitą skromnością: w wywiadzie po ogłoszeniu wyników powiedziała, że wszystko zawdzięcza swoim fanom i tancerzom.

- Musisz mieć poparcie fanów. Moi są fantastyczni! Trzeba wierzyć w siebie! Stoją za mną fantastyczni tancerze. Zrobiliśmy to razem - powiedziała.

Nie da się ukryć, że między innymi dzięki tancerzom jej występ był tak niesamowity. Można go oglądać wiele razy i chyba nigdy się nie nudzi. Miło patrzeć na to, jak rozwijają się młodzi artyści, warto wspierać takie talenty. W dzisiejszej galerii przypomnimy najpiękniejsze momenty występu z Eurowizji 2019. Duma rozpiera, a łza kręci się w oku.

Kliknij "Następna Strona", żeby przeżyć to jeszcze raz.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mama i córka zapłaciły za operacje plastyczne 270 tys. zł. Zdjęcia ich zeszpeconych twarzy oglądasz na własne ryzyko
2. Przygarnęli szczeniaki z ulicy. Byli wstrząśnięci ich zachowaniem w domu, rozdzierające zdjęcia
3. Mężczyzna zwany "Żywym Kenem" usunął sztuczny sześciopak. Zdjęcia są przerażające, ostatnie odbiera mowę
4. Najsilniejsze składniki niszczące nowotwory. Nadają też potrawom bajeczny smak (zdjęcia)

Następna strona