Emerytury gwiazd. Ile dostają największe gwiazdy polskiej estrady? [RANKING]

emerytura
Youtube.com/Plejada
Wstecz

1 z 10

Dalej

Emerytura to pieniądze, które w przyszłości czekają na każdego pracującego. Najczęściej jest to bardzo niska kwota, za którą ciężko jest wyżyć. Jak się okazuje, przeciętny Polak nie otrzymuje wcale mniejszej emerytury niż celebryci. Nawet największe gwiazdy nie mają się czym szczycić, a wysokość ich emerytury wprawia w zażenowanie. Która z gwiazd estrady, kina i telewizji otrzymuje największą kwotę? Oto ranking emerytur polskich artystów.

Emerytura to pieniądze, które czekają na każdego pracującego. W Polsce ten temat jest powszechnie krytykowany, ze względu na śmiesznie niskie kwoty, jakie przychodzą co miesiąc na konto seniorów. Nie każdy miał taką możliwość, by coś w życiu zaoszczędzić, więc niektórzy emeryci muszą radzić sobie z kwotą, za którą ciężko opłacić rachunki za mieszkanie, a co dopiero przeżyć cały miesiąc. W obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce nie ma możliwości wprowadzenia innego systemu emerytalnego. Każda kobieta w wieku 60 lat i mężczyzna w wieku 65 lat otrzymują miesięcznie kwotę emerytury zależną od wielu czynników. Gdy weźmiemy pod uwagę tylko składki miesięczne, które były zabierane przez cały okres naszej pracy, wychodzi na to, że na starość będziemy otrzymywać około 1100 złotych miesięcznie. Taka kwota to kpina i bardzo często nie starcza na opłacenie rachunków związanych z mieszkaniem. Wielu młodych już teraz zastanawia się, jak będzie wyglądać przyszłość. Temat emerytury spędza niektórym sen z powiek i jest poważnym problemem, z którego niewiele osób zdaje sobie sprawę.

Wydawać by się mogło, że gwiazdy nie będą musiały się wstydzić swoich emerytur. Widząc na scenie znanego wokalistę, nigdy nie przypuścilibyśmy, że może on w przyszłości otrzymywać emeryturę na poziomie 1100 złotych. Jak się okazuje, gwiazdy i celebryci nie otrzymują wcale większej emerytury od przeciętnego Polaka. Ich kwoty są na podobnie niskim poziomie.

Gwiazdy, które są już w wieku emerytalnym, skarżą się na swoją emeryturę i bardzo często jedyną alternatywą dla nich jest dalsza praca zawodowa. Nie każdy ma taką możliwość i w Polsce żyją seniorzy, którzy próbują wiązać koniec z końcem za podstawową emeryturę. Jaką kwotą emerytury mogą poszczycić się gwiazdy estrady, telewizji i kina? Przedstawiamy ranking emerytur celebrytów.

Kliknij "Następna strona"

Następna strona