Największe polskie gwiazdy są wściekłe. Narzekają na żałosną kwotę emerytury (DUŻO NAZWISK)

Emerytura polskich gwiazd
youtube/magazyn_gala/
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Świadczenia wśród polskich gwiazd

Emerytura w Polsce od lat budzi spore kontrowersje i choć niektórzy jawnie wyrażają swoje niezadowolenie, wiele wskazuje na to, że do poprawy sytuacji nie dojdzie tak szybko. Rodacy coraz liczniej starają się walczyć o wyższe świadczenia i mają nadzieję, że w końcu przyniesie to pierwsze efekty. Wielkie emocje wzbudza również nie tylko ogół polskiej emerytury, ale również odosobnione przypadki. Zdaniem seniorów, jedni dostają zdecydowanie za dużo w czasie, gdy inni otrzymują zaledwie kilka marnych groszy. 

Temat świadczenia wciąż jest jednym z gorętszych w kraju. Polacy często podkreślają, że nawet ci, którzy latami ciężko na nie pracowali, dostają znacznie mniej niż choćby politycy, którzy ich zdaniem, mają zdecydowanie za wysokie emerytury. W swoich opiniach nie pomijają również gwiazd. Twierdzą bowiem, że za lata choćby śpiewania na scenie, można zyskać naprawdę pokaźną sumkę.

Zupełnie inaczej widzą to jednak polscy celebryci, którzy podobnie jak "przeciętny Kowalski" nie kryją swojego oburzenia w związku ze zbyt małymi świadczeniami. Oczywiście nie brakuje gwiazd, które zdecydowanie nie mają powodów do zmartwień, jednak wciąż pozostaje spore grono tych, którzy za lata sławy dostają żałosne kwoty. 

Rozgoryczenie wśród sławnych osób z każdym rokiem, a nawet miesiącem, rośnie coraz bardziej i niektórzy z nich chętnie zabierają głos publicznie, by wyjawić, że wcale nie pławią się w luksusach tak, jak inni podejrzewają. 

Być może niewielu się spodziewało, że niekwestionowana królowa polskiej estrady. Maryla Rodowicz, nie cieszy się zbyt wysokimi, comiesięcznymi przychodami, jeżeli chodzi o emeryturę. Otrzymuje ona zaledwie od 1200 do 1600 złotych. Takie informacje dla wszystkich jej fanów były sporym szokiem, a jeszcze większe zaskoczenie mogą wywołać wysokości innych znanych osób. Niektórzy naprawdę otrzymują marne grosze, dlatego nic dziwnego, że wraz z pozostałymi rodakami, mają zamiar domagać się tego, co im się należy. Wygląda na to, że to dopiero początek wojennej ścieżki między rządem a społeczeństwem. 

Kliknij "Następna strona", by poznać pozostałe gwiazdy, które dostają niskie świadczenia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trudno uwierzyć, że małe koty mogą mieć taką władzę nad dużymi psami. Powalające zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mąż narobił jej niewiarygodną liczbę dzieci, aż złapiecie się za głowę. Po wszystkim zostawił żonę w dramatycznych warunkach
  3. Metoda "na wnuczka" to przeżytek, oszuści wymyślają coraz gorsze sposoby na wyłudzanie pieniędzy. Dwa z nich są wyjątkowo perfidne

Następna strona