Dla niej emerytura wcale nie oznacza końca szaleństwa. Ta 91-latka skradła serca internautów, ma więcej wigoru niż niejeden 20-latek

Emerytura
Instagram / BAD LIL BADDIE
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Emerytura to dla niej tylko formalność. Ta babcia zdecydowanie nie zamierza przestać szaleć. Ma już 91 lat, a wciąż jest pełna energii, niesamowitych pomysłów i chęci do działania. Wigoru mógłby jej pozazdrościć niejeden 20-latek. Jest w znakomitej formie, internauci pokochali jej zdjęcia, styl i niesamowitą osobowość. Jak zobaczycie te fotografie, będziecie w szoku, że w takim wieku można aż tak bawić się życiem.

Emerytura wcale nie oznacza dla niej końca zabaw i szaleństw. Obserwuje ją 4 miliony fanów na Facebooku oraz 3,8 miliona obserwatorów na Instagramie. Niejednokrotnie została okrzyknięta najfajniejszą babcią na świcie. Baddie Winkle, bo pod takim pseudonimem jest znana swoim obserwatorom, to kobieta, która naprawdę potrafi cieszyć się życiem.

Na jej profilu zdecydowanie nie zobaczycie wiejących nudą zdjęć. Ta starsza pani jest prawdziwą petardą. Chętnie nosi kolorowe i kuse ubrania, kocha bawić się modą i nie stroni od pokazywania figury w obcisłych strojach kąpielowych. Jak na swoje lata wygląda naprawdę nieziemsko, niejedna młodsza kobieta może jej pozazdrościć sylwetki.

Ta pozytywnie zakręcona babcia została gwiazdą internetu mając 85 lat. To własnie wtedy jej prawnuczka zamieściła post na jej temat, który szybko zyskał ogromną popularność. Dzisiaj kobieta ma całą rzeszę fanów na całym świecie i status gwiazdy mediów społecznościowych. Dla wielu jest inspiracją, nic dziwnego, można z niej brać przykład, jak korzystać z życia. Na widok tych fotografii oniemiejecie.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć jej zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wywierciła w stole dwie dziury i stworzyła cudo, o jakim każdy marzy. Jej dziecko jest zachwycone, a ona wydała grosze
2. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, dziś są już zapomniane. Przypomnij sobie rzeczy, które kochał kiedyś każdy Polak
3. Chcesz mieć idealny makijaż na sylwestra? Zacznij stosować triki, których używają profesjonaliści
4. 10 najdziwniejszych ras kotów domowych, jakie istnieją. Nadają się tylko dla wyjątkowo odważnych ludzi
 

Następna strona