Nieznane fakty z życia Elżbiety Jaworowicz. Wielu się przez to od niej odwróciło

Elżbieta Jaworowicz
YouTube / TV Dami Jelenia Góra
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Elżbieta Jaworowicz to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVP. Program, który prowadzi od lat, wzbudza ogromne emocje i bije rekordy oglądalności. Kobieta publicznie rozwiązuje problemy osób zgłaszających się do jej programu, jednak swojej prywatności strzeże, jak oka w głowie. Mimo tego, że już wiele lat figuruje jako osoba publiczna, to tak naprawdę wciąż niewiele wiemy o jej przeszłości. Przedstawiamy pikantne szczegóły z życia dziennikarki, te nieznane dotąd fakty mogą wstrząsnąć wszystkimi.

Elżbieta Jaworowicz swoją karierę rozpoczęła, będąc jeszcze na studiach. Wszystko zawdzięcza konkursowi zrealizowanemu przez Telewizyjny Ekran Młodych. Przez jakiś czas obejmowała stanowisko prowadzącej na antenie TVP programu "Kącik Mody". Od lat 80. do dziś prowadzi "Sprawę dla reportera".

Kobieta wychowała się w Stalowej Woli, ale na studia postanowiła się przenieść do Warszawy. W jednym z wywiadów przyznała, że od dawna marzyła o zamieszkaniu w stolicy. Nie miała jednak ani znajomości, ani pieniędzy, by osiedlić się tam na stałe. Drogę do zrealizowania marzenia otworzyły jej studia na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki nim udało jej się zdobyć pracę i w Warszawie została już na dobre.

Mimo tego, że osiągnęła już wiek emerytalny, to zdecydowanie nie wyobraża sobie pożegnać się z pracą. W stu procentach poświęca się programowi, który prowadzi, z resztą ciężko wyobrazić sobie kogoś innego na jej miejscu. Po pierwszych sukcesach programu "Sprawa dla reportera", jej kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. Obecnie jest prawdziwą gwiazdą telewizji. W życiu osobistym niestety kobiecie nie udało się osiągnąć takich sukcesów jak w pracy. Elżbieta Jaworowicz niechętnie udziela jakichkolwiek wywiadów. Jeśli już decyduje się na rozmowę, zastrzega, że będzie mówiła tylko i wyłącznie o pracy. Nam jednak udało się odkryć mroczne fakty z jej przeszłości.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o jej życiu prywatnym. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rówieśnicy zgotowali chłopcu piekło, bo miał zeza i okulary. Teraz nie jest już im do śmiechu na jego widok
2. Pilnie przygarnęła aż 97 psów na raz z tragicznego powodu. Zdjęć jej domu zamienionego w schronisko nie da się zapomnieć
3. 10 objawów, które powinny wywołać twój niepokój. Te symptomy wróżą RAKA
 

Następna strona