Ile lat ma Elżbieta Jaworowicz? Reporterka szokuje wyglądem w tym wieku

Elżbieta Jaworowicz
YouTube / TV Dami Jelenia Góra
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Elżbieta Jaworowicz to polska dziennikarka, która najbardziej znana jest ze swojego autorskiego programu “Sprawa dla reportera”, w którym porusza różne często wstrząsające tematy i sytuacje, dotykające jej gości. Redaktorka od ponad 35 lat niezmiennie wciela się w odważną i niestroniącą od tematów tabu reporterkę. To jak wygląda w takim wieku, spowoduje, że opadną wam szczęki.

Elżbieta Jaworowicz nie wygląda na swój wiek, dlatego informacja o tym, ile ma lat, może wielu zszokować. Od lat jest prowadzącą programu "Sprawa dla Reportera". Jej autorski pomysł skupia się przede wszystkim na interwencjach w różnych konfliktach i dramatycznych wydarzeniach. Program podzielony był na dwie części, najpierw wprowadzano widzów w temat poprzez reportaż z miejsca akcji, później wywiązywała się dyskusja w studiu, prowadzona przez prezenterkę i prowadzącą program, czyli Elżbietę Jaworowicz. Dziennikarka poruszała naprawdę trudne tematy, takie jak gwałt, samobójstwa, morderstwa, trudy życia z osobami niepełnosprawnymi i inne niewygodne aspekty społeczeństwa.

Swoją karierę rozpoczęła jeszcze jako studentka. Udało jej się to dzięki konkursowi zrealizowanemu przez Telewizyjny Ekran Młodych. Przez jakiś czas była prowadzącą na antenie TVP programu "Kącik Mody". Od lat 80. do dziś prowadzi "Sprawę dla reportera".

Wychowała się w Stalowej Woli, ale na studia przeniosła się do Warszawy. Podobno od dawna marzyła o mieszkaniu w stolicy, jednak nie miała ani znajomości, ani pieniędzy, by osiedlić się tam na stałe. Drogę do zrealizowania marzenia otworzyły jej studia na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki nim udało jej się zdobyć pracę i w Warszawie została już na dobre.

Elżbieta Jaworowicz dzięki “Sprawie dla reportera” pomaga ludziom. Osoby wyrażające chęć wystąpienia w programie i upublicznienia własnej historii i wizerunku, bardzo często po emisji na antenie telewizji, otrzymują pomoc z różnych stron. Jako że dziennikarka jest bardzo wpływową postacią, wykorzystuje swoją pozycję i chętnie przygląda się sytuacjom potrzebujących. Do programu można się zgłaszać za pomocą listów, maili i telefonicznie, a każda sytuacja jest rozpatrywana i szczegółowo badana. “Sprawa dla reportera” biła rekordy popularności i w szczytowych momentach miała po kilka milionów widzów.

Chociaż kobieta co prawda osiągnęła już wiek emerytalny, to wielokrotnie powtarzała, że nie wyobraża sobie pożegnać się z pracą. W stu procentach poświęca się programowi, który prowadzi, z resztą ciężko wyobrazić sobie kogoś innego na jej miejscu. Elżbieta Jaworowicz wygląda doskonale, tak jakby czas stanął w miejscu. Wielokrotnie zwraca się uwagę na to, jak gustownie prezentuje się publicznie oraz podczas nagrań. Szczęki opadają, gdy słyszy się o tym, ile ma lat. Prezentujemy szokujące informacje z życia Elżbiety Jaworowicz.

Sekrety dziennikarki w końcu ujrzały światło dzienne. Kliknij "Następna Strona" żeby poznać nieznane dotąd fakty.

Następna strona