Pikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wie

Elżbieta Jaworowicz
YouTube / publicystykatvp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Elżbieta Jaworowicz jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych dziennikarek w TVP. Koledzy z pracy nazywają ją "niezatapialną". Program, który prowadzi, od lat wzbudza ogromne emocje i bije rekordy oglądalności. Chociaż Jaworowicz publicznie pierze brudy osób zgłaszających się do jej programu, to swojej prywatności strzeże jak oka w głowie. Mimo wieloletniego bycia osobą rozpoznawalną tak naprawdę niewiele wiemy o jej życiu czy przeszłości. Przedstawiamy pikantne szczegóły z życia dziennikarki, przez niektóre z nich można całkiem zmienić swoje zdanie na temat jej osoby.

Elżbieta Jaworowicz swoją karierę rozpoczęła, będąc jeszcze na studiach. Udało jej się to dzięki konkursowi zrealizowanemu przez Telewizyjny Ekran Młodych. Przez jakiś czas była prowadzącą na antenie TVP programu "Kącik Mody". Od lat 80. do dziś prowadzi "Sprawę dla reportera".

Elżbieta Jaworowicz wychowała się w Stalowej Woli, ale na studia przeniosła się do Warszawy. Podobno od dawna marzyła o mieszkaniu w stolicy. Jednak nie miała ani znajomości, ani pieniędzy, by osiedlić się tam na stałe. Drogę do zrealizowania marzenia otworzyły jej studia na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki nim udało jej się zdobyć pracę i w Warszawie została już na dobre.

Chociaż kobieta osiągnęła już wiek emerytalny, nie wyobraża sobie pożegnać się z pracą. W stu procentach poświęca się programowi, który prowadzi, z resztą ciężko wyobrazić sobie kogoś innego na jej miejscu.

Pierwszy odcinek "Sprawy dla reportera" został wyemitowany w 1984 roku i z miejsca stał się jednym z ulubionych programów widzów. Wszystkich zachwyciła dociekliwa dziennikarka, która zajęła się dramatami zwykłych ludzi i nagłośniła wiele poważnych spraw. Aż do 2018 roku każdy materiał Jaworowicz przygotowywała sama, wzbudzając tym szacunek wśród kolegów z branży.

Po pierwszych sukcesach związanych z programem "Sprawa dla reportera", jej kariera szybko się rozwinęła. Obecnie jest prawdziwą gwiazdą telewizji. Niestety, w życiu nie udało jej się osiągnąć takich sukcesów jak w pracy.

Elżbieta Jaworowicz rzadko udziela wywiadów. Jeśli już decyduje się na rozmowę, zastrzega, że będzie mówiła wyłącznie o pracy. Co ciekawe, jako młoda dziewczyna wcale nie marzyła o podobnym zawodzie. Chciała być polonistką.

Z jednej strony należy się ogromny podziw Jaworowicz za to, że przez tyle lat bycia popularną osobą, która jest rozpoznawalna i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, udało jej się uchronić swoją rodzinę i jej prywatność. Z drugiej strony nasuwa się pytanie, co tak naprawdę chce ukryć dziennikarka.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy pikantne szczegóły z życia prowadzącej "Sprawę dla reportera". Wielu ludzi przez niektóre z tych faktów straciło do niej sympatię.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, co latami skrywała przed światem Elżbieta Jaworowicz. 

Następna strona