Największe tajemnice ikon polskiego show biznesu. Tyszkiewicz i Jaworowicz mają mnóstwo do ukrycia!

Elżbieta Jaworowicz
Facebook / Elżbieta Jaworowicz
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Elżbieta Jaworowicz niezmiennie od 35 lat prowadzi jeden z najsłynniejszych programów interwencyjnych emitowanych przez TVP, "Sprawa dla Reportera". Kobieta publicznie rozwiązuje problemy innych ludzi, o sobie jednak mówi niewiele. Okazuje się, że ma sporo do ukrycia, a jej burzliwa przeszłość dla wielu może być zaskoczeniem. Podobnie zresztą w przypadku Beaty Tyszkiewicz, która uważana jest za prawdziwą damę i jak sama twierdzi, każda dama ma swoje tajemnice. Przedstawiamy nieznane dotąd szczegóły z ich życia.

Elżbieta Jaworowicz uważana jest za niezastąpioną dziennikarkę. Otrzymała nawet miano żelaznej damy TVP. Jej kontrowersyjny program od wielu lat bije rekordy oglądalności, dzięki czemu ona sama na brak popularności również nie może narzekać. Mimo to udaje jej się utrzymać swoje życie prywatne z dala od mediów. Wierni widzowie jej programu uważają, że broni pokrzywdzonych, pomaga dochodzić im do prawdy i rozwiązania uciążliwego problemu. Wielu ludzi jednak ma jej sporo do zarzucenia, a kobieta niejednokrotnie gościła na sali rozpraw.

Zarówno Elżbieta Jaworowicz, jak i Beata Tyszkiewicz to niepodważalne ikony polskiego show-biznesu. Te nazwiska zna niemalże każdy. Oprócz idealnej prezencji na ekranach naszych telewizorów, w życiu prywatnym obie kobiety mają wiele do ukrycia. Te fakty mogą zaskoczyć, obie swoich sekretów pilnowały przez lata.

Beatę Tyszkiewicz uznaje się za jedną z najważniejszych postaci w polskim aktorstwie filmowym i telewizyjnym. Występowała w większości kultowych produkcji. Pochodzenie arystokratyczne wcale nie ułatwiło jej życia, a wręcz przeciwnie. Szybkie wejście w dorosłość było dla niej wyjątkowo ciężkim doświadczeniem. Artystka uważana jest przez wielu za prawdziwą damę. Sama niejednokrotnie podkreślała, że kobieta określana tym mianem ma prawo pić, palić i przeklinać. W jednym z wywiadów przyznała, że nie raz miała schowaną piersiówkę, aby dodać sobie odwagi w niektórych sytuacjach, choć jej zdaniem alkohol kompletnie nie sprawdza się na planie filmowym. Twierdziła również, że każda dama ma swoje tajemnice i teraz kiedy jej sekrety wychodzą na jaw, możemy łatwo wywnioskować, że odnosiła się do swojego przykładu.

Jej życie prywatne zawsze było nieco skomplikowane, podobnie z resztą jak życie Elżbiety Jaworowicz. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy największe tajemnice ich życia, o niektórych na pewno wcześniej nie słyszeliście.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszy sekret Beaty Tyszkiewicz. Jak dowiecie się, ile lat młodszy był jej kochanek, opadną Wam szczęki.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serce
2. Śmierć mamy była dla Joanny Koroniewskiej wielkim ciosem. Przegrała walkę z ciężką chorobą
3. Doda, Kasia Cichopek i wiele innych gwiazd bez makijażu. Te zdjęcia pozbawią was kompleksów!

Następna strona