Przejmujące słowa załamanej Eleni. Rodzinny koszmar nie daje jej spokoju

Córka Eleni została jej brutalnie odebrana
YouTube Eleni Oficjalny Kanał Youtube
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Córka była dla niej całym światem

Eleni przeżyła ogromny ból kiedy jej córka została zamordowana. Od tragicznego zajścia minęło już 25 lat. Jednak rana po takiej stracie pozostaje z człowiekiem na zawsze. Córka Eleni miała zaledwie 17 lat kiedy przyszło jej pożegnać się z tym światem.

Piosenkarka jest znana z takich przebojów jak "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca", "Miłość jak wino" czy "Na wielką miłość". Swoją karierę rozpoczęła już w liceum występując z grupą Hellen. Jednak pierwszy większy sukces osiągnęła z zespołem Prometheus. Po pięciu latach w 1980 roku postanowiła rozpocząć karierę solową. Słuchacze ją pokochali. Część osób może kojarzyć jej głos z polskich wersji językowych piosenek do bajek Bouli i Pinokio. Niestety jej życiem miała wstrząsnąć tragedia.

Jej córka miała na imię Afrodyta. Spotykała się ze starszym od siebie mężczyzną. Kiedy się rozstali były partner poprosił Afrodytę o spotkanie. Córka Eleni wyraziła na nie zgodę. Niestety okazało się dla niej śmiertelne. 21-latek podjechał po nią samochodem razem ze swoją znajomą. Wtedy Afrodytę widziano żywą po raz ostatni. 

Kiedy córka nie wracała do domu, Eleni postanowiła zawiadomić policję o jej zaginięciu. Niedługo potem otrzymała telefon z żądaniem okupu. Wkrótce miała otrzymać kolejny z informacjami o tym gdzie przekazać pieniądze. Kolejny telefon nie miał już miejsca.

Więcej informacji o tej okrutnej zbrodni znajdziesz przechodząc dalej

Zobacz także: 

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. W wieku 10 lat ważył niemalże 200 kilogramów. Jego dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  3. Kobieta w ciąży poszła na rutynowe USG. Lekarz, patrząc na monitor, pobladł, nigdy w życiu nie widział podobnych obrazów
  4. Kiedy wchodziła na wagę czuła tylko zażenowanie, wskaźnik pokazywał trzy cyfry. Teraz mężczyznom uginają się kolana na jej widok

Źródła: WP Kobieta / Vivia!

Następna strona