Zabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzy

Eleni
youtube/Eleni Oficjalny Kanał Youtube
Wstecz

1 z 8

Dalej

Zabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzy

Eleni, jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, przeszła wielką tragedię. Gwiazda musiała zmierzyć się z bólem po stracie dziecka. Jej ukochana Afrodyta znajdowała się obok niej, gdy niespodziewanie dowiedziała się, że jej córka nie żyje. Morderstwem Afrodyty żyła cała Polska, a niedawno na wolność wyszedł jej zabójca. 

Dramatyczne wydarzenia związane z morderstwem córki Eleni były szeroko omawiane w mediach. W roku 1994 wszyscy chcieli się dowiedzieć, jak na prawdę wyglądało zabójstwo Afrodyty i czy oskarżony o morderstwo mężczyzna rzeczywiście dopuścił się przestępstwa. 

Chociaż w sprawie pojawiały się coraz to nowe ślady, nikt nie miał pewności, czy oskarżony o zabójstwo Afrodyty długie lata spędzi w więzieniu. Niestety, okazało się, że mężczyzna przedwcześnie opuścił zakład karny. Słowa, które pojawiły się po jego wyjściu z więzienia, do dziś wywołują łzy. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej o zabójcy Afrodyty. 

źródło: wp 

Zobacz także:

  1. Wyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat, był przerażony
  2. Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce
  3. Precyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemów
  4. Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzroku
Następna strona