Jeśli ludzie się nie zmienią, szybko doprowadzą do największych tragedii. To nie przesada, 14 porażających zdjęć ukazujących brutalną prawdę

Ekologia
.
Wstecz

1 z 16

Dalej

Ekologia w ostatnim czasie stała się bardzo ważnym tematem dyskusji społecznej. Nic w tym dziwnego, ponieważ swoim bezmyślnym działaniem sami przyczyniamy się do ogromnej tragedii. Jeśli się nie zmienimy, możemy doprowadzić do katastrofy, a te zdjęcia są na to doskonałym przykładem. 14 fotografii, które mrożą krew w żyłach i dają wiele do myślenia.

Ekologia jest tematem, o którym mówi się coraz częściej. Można się również spotkać z wieloma strajkami i działaniami, których celem jest zmienienie przyzwyczajeń ludzkich tak, by przestać niekorzystnie wpływać na naszą planetę. Segregacja śmieci oraz ograniczenie zużycia plastiku to chyba dwie najczęściej poruszane kwestie.

Działalność człowieka zorientowana jest na krótkofalowy zysk i ma to niestety tragiczne konsekwencje długofalowe dla środowiska i tym samym dla nas. W ogóle nie bierzemy odpowiedzialności za swoje czyny i nie myślimy przyszłościowo. Od pojedynczego człowieka, który wyrzuca śmieć do rzeki do koncernów, które rujnują naturalne zasoby naszej planety.

Coraz częściej słyszymy także o smogu, który także jest wynikiem naszych nieprzemyślanych działań. Ogromna ilość spalin czy wielkie fabryki, które emitują ogrom dymu do powietrza, mają niestety tragiczny wpływ na to, w jakiej kondycji jest Matka Ziemia. Każdego dnia tony śmieci trafiają do oceanów, gdzie stanowią niebezpieczeństwo dla zwierząt. Wycina się również niezliczone hektary lasów, które są domem dla wielu gatunków, ale również są odpowiedzialne za produkcję tlenu. Jeśli dalej tak pójdzie, możemy sobie poważnie zaszkodzić. Powinniśmy myśleć bardziej przyszłościowo i zadać sobie pytanie, czy chcielibyśmy, aby przyszłe pokolenia zmagały się z różnymi poważnymi chorobami i mutacjami przez to, że my nie myśleliśmy o nich w ogóle? Raczej nie. Przedstawiamy 14 zdjęć, które mogą sprawić, że zaistnieje szansa na opamiętanie i zaczniemy w końcu myśleć globalnie.

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 14 najbardziej bezwstydnych zwierzaków przyłapanych na gorącym uczynku. Przy 9 zdjęciu trudno się nie popłakać ze śmiechu
2. Chciały zaoszczędzić i same przykleiły sobie tipsy. Efekt odbiera mowę, nie tego można było się spodziewać
3. W lesie pojawił się stwór jak z najgorszych koszmarów. Już wiadomo, czym jest
4. Zdjęcia wywołują dreszcze. Przecież Viki Gabor ma dopiero 12 lat, niepojęte
 

Następna strona