Edyta Górniak przeżyła dramatyczne chwile. Nie poradziła sobie z traumą

edyta górniak
Youtube.com/JastrząbPost
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Edyta Górniak to jedna z najlepszych polskich wokalistek. Od lat ma wiernych fanów, bacznie śledzących jej muzyczne poczynania. Choć życie artystki mogłoby wydawać się idealne, to niestety nigdy nie było usłane różami. Jakiś czas temu usłyszeliśmy w programie "Agent - Gwiazdy", że dramaty z przeszłości nadal spędzają jej sen z oczu. Oto tragedie, które przeżyła artystka.

Edyta Górniak zadebiutowała w 1989 roku w słynnym programie telewizyjnym "Śpiewać każdy może" z piosenką "Stop". Później wszystko poszło jak burza. Trafiła do Teatru Dramatycznego w Warszawie, gdzie występowała w musicalu Metro i na Broadwayu. Jest jedyną Polką, która zajęła w drugie miejsce w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto wspomnieć, że równie ogromny sukces osiągnęła jej podopieczna Roksana Węgiel z programu "The Voice Kids", która wygrała nie tylko talent show, ale i 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Edyta Górniak nazywana jest też przez wielu diwą polskiej sceny muzycznej. Nie bez powodu. Jej głos od lat zachwyca ludzi na całym świecie. Mimo ogromnego talentu gwiazda od zawsze musiała zmagać się z przeciwnościami losu. Swego czasu chętnie rozprawiała na temat swoich trudnych relacji z rodzicami.

- W dzieciństwie byłam bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy. Więc się coraz bardziej starałam. A czym się bardziej starałam, tym ona mnie bardziej poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, żeby zasłużyć na miłość mamy - opowiadała Górniak w programie Wojciecha Jagielskiego.

Z biegiem lat wybaczyła swoim rodzicielom odrzucenie i wszystkie krzywdy. Zrobiła to podobno z myślą o swoim synu. Chciała, aby Allan miał dziadków. Jednak w 2006 roku Górniak straciła ojca. Później jej mama zaczęła mieć ogromne problemy ze zdrowiem, a Edyta cały czas przy niej czuwała. Niedawno wyznała też, że ma za sobą zagrożoną ciążę.

Okazuje się, że piosenkarka nie tylko z rodzicami miała zły kontakt. Od czasu rozwodu z Dariuszem Krupą nie odzywały się do siebie z rodzoną siostrą. Podobno Gosia spiskowała z byłym mężem i działała na niekorzyść Edyty. Artystka po latach postanowiła jej wybaczyć i pierwszy raz po latach wspólnie spędziły święta.

Wielu ludzi myślało, że artystka poradziła sobie z trudną przeszłością. Niestety nadal cierpi, a stresujące sytuacje sprawiają, że wszystko co złe do niej wraca. Przedstawiamy najbardziej traumatyczne momenty z życia Edyty Górniak. 

Następna strona