Przepych i luksus aż biją po oczach. Tak mieszka Edyta Górniak, oszałamiające wnętrza

Diwa
Instagram/Edyta Górniak
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Edyta Górniak mieszka w luksusach

Edyta Górniak, jak przystało na prawdziwą diwę, mieszka w luksusach. Wokalistka znana ze swojego niesamowitego głosu, zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym, dąży do perfekcji. Doskonale widać to we wnętrzach, w których na co dzień przebywa gwiazda. Przepych towarzyszy celebrytce nieustannie. 

Edyta Górniak słynie z umiłowania do barwnych, skomplikowanych stylizacji, a także z podejmowania różnego rodzaju kontrowersyjnych decyzji w dziedzinie mody. Celebrytka nie boi się eksperymentować w życiu, jak i na estradzie. Jest przez wiele osób uznawana za najlepszą, polską wokalistkę, która czaruje swoją niesamowitą skalą. Artystka przez lata przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że dąży do perfekcji i nie akceptuje żadnych niedociągnięć. 

Wygląda na to, że jeżeli chodzi o jej codzienność, obowiązują tam te same zasady. Niedawno celebrytka zaprosiła kamery do swojego domu, w którym wraz z synem mieszka na czas kręcenia nowego programu TVN-u "My way". Edyta Górniak wystąpi w jednym z odcinków i zaprezentuje swoje umiejętności związane z prowadzeniem samochodu. 

Mimo że jest to tylko tymczasowe lokum gwiazdy, zadbała o to, żeby czuć się w nim komfortowo. Wygląda na to, że wokalistka nie wyobraża sobie funkcjonowania bez wszechobecnego luksusu i przepychu. W końcu jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych w Polsce piosenkarek, więc stać ją na wszystko, co najlepsze. 

Część osób sądzi, że Edyta Górniak jest kapryśna i lubi się wywyższać. Nie wiemy jak jest naprawdę, ale oglądając zdjęcia jej domu, trzeba przyznać, że bardzo pasują one do wizerunku diwy, jaki udało jej się wypracować przez lata swojej kariery. 

Dom znajduje się w środku lasu, więc celebrytka ma bliski kontakt z naturą. W pomieszczeniach nie brakuje niczego i widać, że projektant, który zajmował się tą przestrzenią, spełnił wszystkie zachcianki gwiazdy. Można tam znaleźć najwyższej klasy sprzęt AGD, piękne obrazy i kwiaty. Najbardziej spektakularnym pomieszczeniem, a jednocześnie tym, które Górniak lubi najbardziej, jest kuchnia. W jej centralnym punkcie znajduje się wielki, drewniany stół. Sami zobaczcie, jak mieszka polska diwa. 

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć Edytę Górniak podczas oprowadzania gości. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  2. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  3. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

 Źródło: TVN

Następna strona