Złe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznie

Edyta Górniak
YouTube / tvnpl
Wstecz

1 z 8

Dalej

Złe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznie

Edyta Górniak bardzo intensywnie pracowała pod koniec ubiegłego roku, a rok 2020 przywitała z przytupem, występując jako na koncercie sylwestrowym stacji TVN na Placu Bankowym w Warszawie. Fani piosenkarki zaczynają martwić się o popularną wokalistkę. Zdjęcia kobiety są niepokojące, jej wygląd w ostatnich miesiącach mocno się zmienił.

Edyta Górniak intensywnie pracuje. W ostatnich miesiącach wróciła z trasy koncertowej, wydała nowe single, rozpoczęła też naukę jazdy samochodem i nagrywa program "My Way". Regularnie pojawia się również na festiwalach oraz w telewizji. Po jej występie na Sylwestrze TVN-u pojawiły się niepokojące komentarze wśród fanów artystki. Zauważyli, że intensywna praca dała się wokalistce we znaki. Wielbiciele gwiazdy są bardzo zaniepokojeni jej wyglądem, który bardzo się zmienił. 

Wokalistka jest zmęczona, a do tego znacznie schudła. Według medialnych doniesień, gwiazda straciła już 11 kilogramów. Utratę wagi szybko zauważyli wielbiciele artystki, ale zaniepokojeni są nie tylko jej fani. Również bliscy kobiety bardzo się o nią martwią. To za ich namową, gwiazda udała się na urlop, który spędzi w Tajlandii. 

– Z tego wszystkiego straciła apetyt. [...] Po rozmowie z nimi Edyta uznała, że musi porządnie odpocząć. Kupiła więc bilet do ukochanej Tajlandii i wyjechała naładować baterie. Ma nadzieję, że szybko nabierze sił, bo w roku 2020 zaplanowała obchody 30-lecia swojej pracy artystycznej – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami " Faktu" znajoma piosenkarki.

By zobaczyć, jak zmieniła się Edyta Górniak, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gwiazda "Królowych życia" skomentowała głośne plotki o partnerze. Prawda zaskakuje, wszyscy dali się nabrać
2. Badacze przeskanowali pradawną mumię. Gdy zobaczyli, co ma w środku, posmutnieli
3. Smutne i druzgocące losy gwiazd Sanatorium Miłości. Łzy same płyną, smutne
4. Magda Narożna ujawniła kłamstwo byłego męża. Afera w "Pięknych i młodych" urosła do gigantycznych rozmiarów
 

Następna strona