2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieunikniony

Autor Klaudia Bochenek - 30 Maja 2020

Dziewczynka przez miliony internautów została nazwana porcelanową lalką. Kiedy widzi się jej ogromne oczy, jasną cerę i lekko czerwonawe usta, skojarzenie jest tylko jedno. Niektórzy ludzie twierdzili, że dziecko wcale nie jest żywe, a jest wykonane przez artystę, który sprzedaje bardzo realistyczne lalki.

Wszyscy się mylili. Dziewczynka jak najbardziej istnieje naprawdę, ma się dobrze, a jej zdjęcia wywołują zachwyt tysięcy osób. Nic dziwnego, że z czasem co niektórzy zaczęli zastanawiać się, jak pięknych ma rodziców, że odziedziczyła takie geny. Kiedy mama kilkulatki postanowiła opublikować wspólne zdjęcia z córką, wszystkim opadły szczęki. Nikt nie spodziewał się aż takiego widoku.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć kolejne zdjęcie dziewczynki. Czy wy również uważacie, że wygląda niczym żywcem zdjęta z półki w sklepie z porcelaną?

Zobacz także:

  1. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele
  2. Daria Trafankowska nie była jedyna, ze świata żywych zabrały ich bolesne choroby. Dzisiejszy widok grobów gwiazd TVP i Polsatu jest wyjątkowo bolesny
  3. Rówieśnicy w szkole śmiali się z jej twarzy. Dziś pękają z zazdrości, jej uroda powala na kolana
  4. Kobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę

Źródło: syl.ru

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News