Dziewczynka nie ma nawet roku, a jej waga zwala z nóg. Ostatnie zdjęcie po prostu przeraża, rodzice rozkładają ręce

Dziewczynka
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dziewczynka ma zaledwie osiem miesięcy, ale jej ciężar zupełnie na to nie wskazuje. Waży tyle, co czteroletnie dziecko. Rodzice i lekarze rozkładają ręce. Nie są w stanie powstrzymać jej przed jedzeniem. Kiedy się urodziła, nic nie wskazywało na to, że sprawa przybierze tak nieoczekiwany obrót. Jej zdjęcia są przerażające, zobaczcie sami.

Dziewczynka po czterech miesiącach od urodzenia zaczęła nieprawdopodobnie tyć. Chahat Kumar z Pendżabu w Indiach i ma tak nienasycony apetyt, że doprowadził on do tego, że w wieku ośmiu miesięcy waży tyle, co przeciętny czterolatek. Jej rodzice zupełnie nie mają pojęcia, jak zapobiec jej ciągłej potrzebie jedzenia i temu, że nieustannie tyje.

Mimo że próbują, to nie potrafią sami dać sobie rady z otyłością córki. Na pomoc lekarzy również nie mogą liczyć. Obawiają się, że może się to skończyć tragedią. Nie jest to jednak jedyny problem, z jakim musi się zmagać ta indyjska rodzina. Jest jeszcze coś znacznie gorszego. To bardzo rzadko spotykana dolegliwość, na którą również cierpi ich pociecha.

- Kiedy Chahat się urodziła, była zupełnie normalna. Potem powoli jej ciężar zaczął rosnąć. Teraz wzrasta z każdym dniem - wyznaje ojciec.

Dodaje również, że gdy przyszła na świat, nic nie zapowiadało, że będzie tak dużym dzieckiem. Dosłownie rośnie w oczach. Rodzice martwią się o jej zdrowie. Zaprzeczają jednak temu, że przyrost masy ciała ma związek ze złym wychowywaniem, czy nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy wstrząsającą historię otyłej 8-miesięcznej dziewczynki. Jej waga zwala z nóg.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Katarzyna Dowbor już dawno nie była tak wstrząśnięta. Weszła do prawdziwej meliny, porażające zdjęcia
2. Pamiętacie 2-letniego chłopca, który wypalał 2 paczki dziennie? Po latach wygląda zupełnie inaczej, oszałamiające zdjęcia
3. Dziewczynka nie żyje od 90 lat. Wszystkich, którzy patrzą w jej oczy, przechodzą dreszcze
4. 22 lata ukrywali twarz swojej córki, by nikt nie mógł jej zobaczyć. W końcu wyszła z domu, jej zdjęcia mogą być wstrząsem
 

Następna strona