Po narodzinach dziewczynka ważyła niecały kilogram. Miała niewielkie szanse na przeżycie, po roku rodzice pokazali wyciskające łzy z oczu zdjęcie

Dziewczynka
.
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dziewczynka przyszła na świat 12 tygodni przed planowanym terminem. Była tak malutka, że można było ją trzymać na jednej dłoni. Ważyła niecały kilogram. Lekarze nie dawali jej dużych szans, a jej pierwsze dni życia były bardzo ciężkie zarówno dla niej, jak i jej rodziców, którzy nieustannie obawiali się o życie swojej pociechy. Po roku pokazali powalające na kolana zdjęcie tego, jak wygląda dziś ich córeczka. To był prawdziwy świąteczny cud.

Dziewczynka była tak mała, że ​​jej rodzice Sammie i Jordan obawiali się, że może nie przeżyć. Lekarze również dotąd nie spotkali się z podobnym przypadkiem. Ważyła niecały kilogram, była malutka jak kruszynka. Pierwsze miesiące swojego życia spędziła w szpitalu, co spędzało rodzicom sen z powiek. Oboje bardzo martwili się o to, czy ich pociecha przeżyje. Mimo tego, że szanse były niewielkie, wciąż nie tracili nadziei i nie poddawali się w walce o jej życie.

Sammie wyznaje, że jej ciąża przebiegała prawidłowo. Nie miała żadnych niepokojących objawów. Nie spodziewała się, że może wydarzyć się coś takiego. Dla przyszłych rodziców był to prawdziwy szok.

W zeszłoroczne święta ich życie zamieniło się w koszmar, dziś jednak są szczęśliwymi rodzicami, którzy postanowili wspierać innych w podobnej sytuacji. Regularnie odwiedzają szpital, by wesprzeć rodziców, którzy zmagają się z podobną sytuacją jak oni. W tegoroczne święta, w jej pierwsze urodziny, postanowili podzielić się zdjęciem swojej córeczki. Wygląd dziewczynki zachwycił wszystkich. To, jak dziś wygląda, jest nieprawdopodobne.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Zostało Ci ciasto po świętach? Zrobisz z niego bajeczną bajaderkę, prosty przepis na niebo w gębie
2. Zdjęcia tych szczeniaków skradły serca milionom ludzi. Jeden szczegół nie daje jednak spać po nocach, nikt nie zna rozwiązania
3. 10 kuriozalnych wpadek świątecznych. Trudno powstrzymać śmiech
4. Umierający, przeraźliwie chudy pies nie chciał się poddać. Jego obecny wygląd odbiera mowę, niesamowita metamorfoza
 

Następna strona