Dziewczynka ma zaledwie 13-lat, a waży już 118 kilogramów. Z głodu zjada nawet przedmioty codziennego użytku

Dziewczynka
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dziewczynka waży już 118 kilogramów i wciąż nie może przestać tyć. Ma zaledwie 13 lat, a swoją wagą przerasta już niejednego dorosłego mężczyznę. Jeśli jest głodna, nie straszne jest jej nawet zjedzenie przedmiotów codziennego użytku. To nieprawdopodobne, jak drobna dziewczynka mogła się doprowadzić do takiego stanu.

Dziewczynka o imieniu Vika pochodzi z Ukrainy. Aż trudno wyobrazić sobie, że dziecko w jej wieku może ważyć tyle kilogramów. Taka waga nie jest normalna nawet dla osoby dorosłej, a co dopiero dla 13-latki.

Otyłość jest uważana za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Z roku na rok liczba zachorowań jest coraz większa. Powikłania otyłości są bardzo poważne i mogą doprowadzić do śmierci, dlatego też konieczne jest specjalistyczne leczenie. Osoby, które borykają się z tą chorobą, bardzo często są wycofane ze społeczeństwa i mają mnóstwo kompleksów. Podobnie było w przypadku Viki, która przez swój wygląd nie miała łatwo w szkole. Dzieci dokuczały jej i się z niej wyśmiewały, a ona mimo to wciąż nie potrafiła przestać jeść.

Otyłość może być spowodowana wieloma czynnikami. Poczynając od różnych chorób, a kończąc na zwykłym łakomstwie i braku umiejętności powstrzymania się od jedzenia. Powód, przez który 13-latka osiągnęła wagę 113 kilogramów, może Was zaskoczyć, tego na pewno się nie spodziewaliście. Przedstawiamy nieprawdopodobną historię ukraińskiej dziewczynki.

Kliknij "Następna Strona", żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 14 najbardziej bezwstydnych zwierzaków przyłapanych na gorącym uczynku. Przy 9 zdjęciu trudno się nie popłakać ze śmiechu
2. Chciały zaoszczędzić i same przykleiły sobie tipsy. Efekt odbiera mowę, nie tego można było się spodziewać
3. W lesie pojawił się stwór jak z najgorszych koszmarów. Już wiadomo, czym jest
4. Poślubiła milionera, teraz uczy kobiety, jak bogato wyjść za mąż. Jej sekret jest bezcenny

Następna strona