5-letnia dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę. 4 lata później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz

Dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę
facebook/Hailey's Harvest
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Historia, która rozrywa serce na kawałki

Zaledwie 5-letnia dziewczynka wyróżniała się na tle rówieśników. Mimo tak młodego wieku, zamiast beztrosko bawić się lalkami i dopiero co poznawać świat, ona zdawała się znać go doskonale, a najlepszym dowodem na to było jej zachowanie na widok bezdomnego. Wówczas nikt nie podejrzewał jeszcze, że po 4 latach wydarzy się coś takiego.

Dziewczynka z powyższego zdjęcia to Heiley Fort, mieszkanka Waszyngtonu, która każdego dnia robi niesamowite rzeczy. Historia Amerykanki ma swój początek kilka dobrych lat wstecz, gdy miała jeszcze 5 lat. Już wtedy Heiley odznaczała się niebywałą empatią i chęcią niesienia pomocy innym. 

Doskonałym dowodem na to jest jej gest wobec bezdomnego mężczyzny, któremu postanowiła wręczyć kanapkę. Zachowanie dziewczynki poruszyło wówczas jej rodziców, którzy byli z niej po niesłychanie dumni, przy czym nie  spodziewali się, że za kilka lat córka zaskoczy ich jeszcze bardziej. Obecnie w okolicy, gdzie mieszka Fort, na próżno szukać osoby, która nie słyszałaby o niej choćby kilku ciepłych słów. Jeśli chcesz poznać jej niebywałą historię - koniecznie zajrzyj dalej. Nastolatka może być wzorem do naśladowania dla wielu ludzi z całego świata. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Hailey.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Każdy jadł słodkie bułeczki w dzieciństwie. Przepis jest zdumiewająco prosty, wrócą wspomnienia w mgnieniu oka
  2. Kiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęcia
  3. Chciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędów

Następna strona