Ich córeczkę uznano najpiękniejszą dziewczynką świata. Trudno oderwać od niej wzrok, ma hipnotyzującą urodę

Dziewczynka, niebywała uroda
instagram @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Najpiękniejsza na świecie

Każda dziewczynka i każdy chłopiec, jest dla swoich rodziców najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Pary nieustannie zachwycają się swoimi potomkami, zaznaczając, jak uroczymi i grzecznymi maleństwami są. Niektórzy zgryźliwie twierdzą, że opinia rodziców nie jest do końca obiektywna i nie zawsze powinna być brana pod uwagę. Jeżeli zatem tysiące osób na całym świecie ma to samo zdanie, nie ma chyba najmniejszych wątpliwości, że jest ono prawdziwe.

Dziewczynka imieniem Vivienne, choć ma dopiero 5 lat, jest doskonale znana tysiącom, jak nie milionom ludzi na całym świecie. Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być fakt, że kilkulatka nie stała się wcale rozpoznawalna za sprawą oryginalnej umiejętności, którą jej rodzice pochwaliliby się w sieci, czy wystąpieniu w filmie tudzież reklamie. W tym przypadku wystarczy jedynie, że dziewczynka po prostu się urodziła. 

Jej mama to 31-letnia modelka z Rosji, Kseniya Belousova. Niektórzy twierdzą, że cechą rozpoznawczą kobiety jest alabastrowa karnacja, zbliżona do tej, którą przedstawiono u bajkowej postaci "Śnieżki". Jej mąż, a zarazem ojciec Vivienne, to czarnoskóry 35-letni Ugo Ukah. Gdy para dowiedziała się, że niebawem powitają na świecie swoją pierworodną, wszyscy doskonale wiedzieli, że dziewczynka będzie mulatką. Nikt jednak nie podejrzewał, że będzie ona tak zjawiskowo piękna. 

Od pierwszych dni życia Vivienne zachwycała urodą, a im stawała się starsza, tym bardziej rosło zainteresowanie jej osobą. Dziś ma 5 lat, a rodzice chętnie zamieszczają jej zdjęcia w sieci, gdzie internauci nie mogą wyjść z podziwu. Ich zdaniem, jest to najpiękniejsza dziewczynka na świecie, a jej oczy są wprost hipnotyzujące. 

Fotografie 5-latki obiegły świat i za każdym razem wywołały równie wielką ekscytację. Vivienne zdaje się być idealna w każdym calu i nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że gdy będzie nastolatką, chłopcy będą nieustannie wodzić za nią wzrokiem. Koniecznie musisz zobaczyć jej zdjęcia i przekonać się, że miano "najpiękniejszej dziewczynki na świecie" nie jest przypadkowe. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia Vivienne. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepis na domowe eklerki pyszne jak z cukierni Lary Gessler. Wystarczy kilka kroków, by cieszyć się przepysznym deserem
  2. 10 ras psów, które lepiej trzymać z daleka od dzieci. Nie nadają się dla rodzin, skutki mogą być opłakane
  3. Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa

Następna strona