Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym. Skrywał rodzinną tajemnicę

Dziewczynka ze znakiem szczególnym
Brianna Worthy / Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczynka ze znakiem szczególnym

Dziewczynka urodziła się z pewnym znakiem szczególnym, który wyróżnia ją od innych dzieci. Jednocześnie jest to coś, co od razu wskazuje jej przynależność do rodziny. Okazuje się, że cechę tę dziedziczy każde kolejne pokolenie.  

Przez ów znak charakterystyczny, zdjęcia małej MilliAnny z Karoliny Południowej stały się hitem Internetu. Niektórzy mogą zareagować na widok dziecka krytycznie - dlaczego matka zdecydowała się ufarbować swojej malutkiej córeczce włosy? I to w tak dziwny sposób? Dziewczynka ma na głowie zaledwie jeden kosmyk jasny, a reszta włosów jest ciemna. Czyż to nie wydaje się zbyt ekstrawaganckie?

Oczywiście prawda jest inna. Mama MilliAnny, Brianna Worthy, wcale nie lubuje się w sztucznym upiększaniu córki. Jasny kosmyk na głowie dziewczynki został odziedziczony genetycznie. Sama Biranna także ma takie włosy. Matka i córka wyglądają tak samo nie dlatego, że kobieta chce sztucznie upodobnić do siebie dziecko zabiegami kosmetycznymi, a z powodu genów.

Matka liczy, że gdy MilliAnna podrośnie, nie będzie miała kompleksów z powodu charakterystycznego, innego wyglądu. Wolałaby, aby dziewczynka przekuła to w swój atut. Kobieta przyznała, że trochę obawia się, że w przyszłości dziecko może stać się ofiarą żartów innych dzieci z powodu odmienności. Ona sama tego doświadczyła. Stara się więc uświadamiać ludzi, że fryzura MilliAnny to nie fanaberia. Tak naprawdę ów znak charakterystyczny skrywa rodzinną tajemnicę. Chodzi o dziedziczne poliosis. Jak się okazuje, jest ono obecne w tej rodzinie od pokoleń. 

MilliAnna nie jest więc pierwszą przedstawicielką rodziny, która nosi charakterystyczną fryzurę i prawdopodobne nie jest ostatnią. Historia poliosis w rodzie sięga przynajmniej kilku pokoleń wstecz. 

Naciśnij "Następna strona", by zobaczyć kolejne zdjęcie MilliAnny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  2. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  3. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Następna strona