Ciężko uwierzyć, ile ona ma lat! To najpiękniejsza dziewczynka na świecie, nawet modelki nie dorównują jej urodą

Dziewczynka
Instagram / Kya-Shae Walker
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dziewczynka ma zaledwie 8 lat i już jest dziecięcą modelką. Ze względu na wyjątkową urodę oraz łudzące podobieństwo do Thylane Blondeau okrzyknięto ją sobowtórem najpiękniejszej dziewczynki świata. Młoda Angielka bardzo przypomina Francuzkę, która niegdyś uchodziła za najładniejszą młodą modelkę, a dziś jest już dorosłą kobietą. Jej następczyni świetnie sprawdza się w swojej roli. Kya-Shae Walker pomimo młodego wieku już może się pochwalić kilkoma znaczącymi sukcesami w branży. Jej uroda jest nieziemska.

Dziewczynka pracuje już dla takich marek jak TK Maxx, Trapstar i Jessie and James London. Bierze udział również w różnych w sesjach zdjęciowych dla magazynów. W karierze bardzo wspiera ją mama, która prowadzi jej konto na Instagramie. Do pracy w modelingu przychylnie podchodzi również szkoła, do której uczęszcza ośmiolatka. Jeśli brakuje jej czasu na lekcje, nie ma problemu, by dziewczynka uczyła się w domu.

Kya-Shae Walker wygląda jakby świetnie się bawiła pozując do zdjęć i przebierając się w nowe ubrania. Wyznała, że w przyszłości bardzo chciałaby pracować jako modelka, nie jest to jednak jej jedyne marzenie, ponieważ marzy jej się również kariera w piłce nożnej.

Swoją niezwykłą urodę Walker zawdzięcza niecodziennej mieszance genów. W jej żyłach płynie nie tylko angielska, ale także karaibska krew. Ta urocza blondynka niedawno podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt, a jej twarz można podziwiać w kolejnych magazynach i kampaniach reklamowych. Niektórzy twierdzą nawet, że jest piękniejsza od samej Thylane Blondeau. Przedstawiamy jej niesamowite zdjęcia, a także zestawienie z pierwszą najpiękniejszą dziewczynką, oceńcie sami, która według Was jest ładniejsza.

Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dziewczynka urodziła się z niecodziennymi włosami. Ale patrząc na zdjęcia jej mamy dopiero będziecie zdumieni
2. Otyła kasjerka przeszła na dietę. Zrzuciła 82 kg i została supermodelką, oszałamiające zdjęcia
3. W życiu byście nie pomyśleli, że to przepiękny, rasowy pies. Jego przemiana wyciska łzy z oczu, niebywałe zdjęcia
4. Kot był tak gruby, że ledwo mógł się ruszać. Właścicielka postanowiła go odchudzić, rezultat odbiera mowę
 

Następna strona