Dziewczynka urodziła się z niecodziennymi włosami. Ale dopiero patrząc na zdjęcia jej mamy, będziecie naprawdę zdumieni

Dziewczynka
facebook/Brianna Worthy @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Nietypowe włosy noworodka

Dziewczynka z nietypowymi włosami podbija internet. Nikt nie może uwierzyć, że zdjęcia, na których widać dziecko, nie zostały przerobione. Mała Milli Anna taka już się urodziła, a swój zaskakujący wygląd zawdzięcza mamie.

Brianna Worthy mieszka razem ze swoją maleńką córką w Karolinie Południowej. Kobieta rodząc dziecko, nie wiedziała, że urodzi się z takimi włosami. Chociaż sama od dziecka zmaga się z identyczną dolegliwością, to nie spodziewała się, że dziewczynka może ją po niej odziedziczyć. 

Biała kępka włosów, które są wspólne dla obu kobiet, to przypadłość o nazwie poliosis. Charakteryzuje się ona występowaniem odbarwionych włosów w jednym miejscu. Zazwyczaj pojawia się nad czołem, tworząc śnieżnobiałą grzywkę. W tym miejscu zabrakło pigmentu, by włosy mogły rosnąć w naturalnym kolorze. 

Osoby zmagające się z poliosis często chorują także na bielactwo, które ze względu na brak pigmentu, powoduje powstawanie białych plam na ciele człowieka. Jest to choroba nieuleczalna. Osoby, które na nią chorują do końca życia, muszą się zmagać z nietypowymi odbarwieniami skóry mogącymi występować na każdej części ciała. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć kolejne zdjęcia dziewczynki.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 4 młodych mega znanych dziennikarzy TVP tragicznie zginęło. Umierali jeden po drugim
2. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
3. Widok grobu Anny Przybylskiej w Święto Zmarłych odbiera mowę. Niebywałe
4. 30 najbardziej piorunujących zdjęć jakie istnieją. Nic mocniejszego nie zobaczysz

źródło: lolmania

 

Następna strona