Słynna "dziewczyna wilkołak" w końcu poznała miłość życia i ogoliła twarz. Zdjęcia odbierają mowę

Dziewczyna
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczyna-wilkołak poznała miłość swojego życia i postanowiła zgolić twarz. Wygląda niesamowicie, jej zdjęcie cieszy się ogromną popularnością w sieci, a obserwatorzy oszaleli na punkcie jej niesamowitej urody. Pod obfitym owłosieniem kryło się piękno. Teraz wygląda na bardzo szczęśliwą, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

Dziewczyna, o której niegdyś było bardzo głośno za sprawą jej nietypowego wyglądu, dziś postanowiła zmienić swoje życie. Jej nowy wygląd pokochały miliony ludzi na całym świecie. Supatra Sasuphan z Tajlandii to dziewczyna, która od urodzenia cierpi na bardzo rzadką chorobę, powodującą mocne owłosienie na całej twarzy.

Schorzenie, na które cierpi od urodzenia, to hipertrichoza, która inaczej zwana jest syndromem wilkołaka. W dawnych czasach panowało przekonanie, że „wilkołaki” są pewnego rodzaju hybrydą człowieka i zwierzęcia. Dziś już wiemy, że ta choroba to wynik mutacji genu SOX3. Obecnie na całym świecie, żyje jedynie 50-100 osób z tego typu zaburzeniami.

Nie ma niestety żadnego skutecznego lekarstwa, które pomogłoby raz na zawsze pożegnać się z tym problemem. Popularne zabiegi takie jak depilacja woskiem, czy laserowa dają efekty na bardzo krótki czas, ale po nich włosy odrastają dużo grubsze i mocniejsze. Dlatego właśnie jej rodzice zdecydowali się zrezygnować z usuwania nadmiernego owłosienia z twarzy i ciała swojej córki. Zdawali sobie sprawę z tego, że dziewczyna nie będzie miała łatwo w życiu z powodu swojego wyglądu. Rówieśnicy niejednokrotnie sprawiali jej przykrość. W końcu udało jej się jednak poznać chłopaka, dla którego zapragnęła odmienić swoje życie. Podjęła poważny krok, jakim było zgolenie twarzy. Zdjęciem pochwaliła się na swoim Facebooku, a reakcja internautów była niesamowita. Dziś jej wygląd odbiera mowę.

 

Aby dowiedzieć się więcej i ujrzeć fotografie, kliknij "Następna Strona". 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Powalające zdjęcia gigantycznego kota rasy maine coon. Aż ciężko uwierzyć, jest większy od większości psów
2. Do szamponu dosypała szczyptę specyfiku, który jest w każdym domu. Opadła jej szczęka, gdy spojrzała w lustro, 9 piorunujących trików
3. Z pozoru wyglądały jak zwykłe psy. Nagle się podniosły i wtedy okazało się jak nieziemskimi są zwierzakami
4. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
 

Następna strona