Trafiła do szpitala z silnym bólem, miała najgorsze podejrzenia. Gdy lekarze powiedzieli, co jej jest, jej życie odmieniło się na zawsze

Autor Mateusz Sidorek - 28 Maja 2020

Ta dziewczyna przeżyła niecodzienną historię. Lizzie Quah prowadziła aktywny i zdrowy tryb życia wraz ze swoim partnerem. Kobieta na co dzień uczy baletu, który wymaga ogromnej dyscypliny. Dlatego Quah najprawdopodobniej ze szczególną uwagą obserwowała swoje ciało, które na każdym treningu było wystawiane na próbę.

Dziewczyna jednak pewnego dnia zaczęła odczuwać dyskomfort w okolicach brzucha, który stawał się coraz bardziej odczuwalny. Wreszcie przerodził się w ostry ból. Gdy cierpienie było już nie do zniesienia, Lizzie postanowiła udać się do szpitala. Nie spodziewała się jeszcze, skąd mogło wziąć się jej złe samopoczucie. Początkowo nawet specjaliści na to nie wpadli.

Gdy dziewczyna wreszcie trafiła do szpitala, lekarze zaczęli lokalizować źródło jej bólu. Lizzie obawiała się, że cierpienie wywołane jest przez kamicę nerkową. Lekarze jednak szybko wykluczyli to podejrzenie. 23-latka przestraszyła, że powód może być dużo gorszy. Wreszcie specjaliści odkryli coś dziwnego. Chociaż początkowo wydawało się to niemożliwe, wkrótce badania potwierdziły domysły personelu medycznego.

Dziewczyna nie mogła uwierzyć w słowa lekarzy. Nie spodziewała się, że wizyta w szpitalu na zawsze odmieni jej życie. Jadąc do placówki medycznej, spodziewała się zabiegu usuwania złogów, zwanych potocznie kamieniami. Okazało się jednak, że czeka ją coś zupełnie innego.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co przeszła dziewczyna

Zobacz także:

  1. Dwóch nastolatków nagle zniknęło. Po 21 latach dokonano porażającego odkrycia, prawda nie mieści się w głowie
  2. W wieku 3 lat zadziwił cały świat. Niesamowite jak dzisiaj wygląda, pozazdrościć może mu 95% mężczyzn
  3. Chora na nowotwór kobieta wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach jej męża spotkała największa tragedia

Źródło: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News