Tylko 1% ludzi dostrzega co jest nie tak na tych zdjęciach. 7 wbija w fotel

Dziewczyna nie wygląda normalnie
Reddit
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Dziewczyna nie wygląda normalnie

Dziewczyna na zdjęciu wygląda normalnie, ale czy na pewno? Dłuższe przypatrywanie się może być frustrujące, ot - zwykłe zdjęcie koleżanek na domówce. Wystarczy zwrócić uwagę na jeden szczegół, a wszystko zmienia swoją perspektywę.

Niemal każda dziewczyna wie, że Internet rządzi się swoimi prawami - dlatego nie powinniśmy wierzyć we wszystko, co widzimy i czytamy w sieci. Artykułom z poważnych serwisów informacyjnych można ufać, jednak największy problem sprawiają zdjęcia.

W dobie cyfryzacji łatwo przerobić swoje - lub czyjeś - zdjęcia w taki sposób, jaki chcemy. Możemy się upiększyć, nagle znaleźć w ramionach sławnego aktora, ale też można działać na szkodę drugiej osoby, chcąc ją obrazić lub ośmieszyć. Czasem trudno stwierdzić, czy oglądane w sieci fotografie są oryginalne czy to zwykły fotomontaż.

Aplikacje, w których łatwo przerabia się fotki, są niezbędne dla dziewczyn, którym zależy na idealnym prezentowaniu się w sieci. Często korzystają z filtrów lub obróbki graficznej, by jak najlepiej wypaść na Instagramie lub utrzeć innym nosa na Facebooku. Internauci są w stanie szybko rozpracować takie "przemiany".

W galerii będzie można znaleźć zdjęcia dzieci, celebrytek i dziewczyn, które skorzystały z pomocy Photoshopa lub utalentowanych znajomych. Niepozorne, zwykłe na pierwszy rzut oka zdjęcia to spora zagadka dla kogoś, kto nie potrafi dopatrzeć się nieprawidłowości. Tylko 1% ludzi potrafi od razu zobaczyć, co jest nie tak na każdym z tych zdjęć. Pod każdym znajduje się rozwiązanie łamigłówki.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć co jest nie tak ze "zwykłym" zdjęciem.

Zobacz także:

  1. Niezwykle precyzyjny horoskop tybetański. Mówi wszystko o twoim charakterze i tym, co ukrywasz głęboko w sobie
  2. Pies błąkał się po ulicy, zwyrodnialcy obcięli mu uszy i nos. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  3. Na operacje plastyczne wydała 200 tysięcy złotych. Niesamowicie się oszpeciła, oglądacie na własną odpowiedzialność
  4. Nessa jest najsłodszym psem, jakiego kiedykolwiek zobaczycie. Choć ma już 2 lata jest mniejsza od szczeniaka

Źródło: Genialne

Następna strona