Dziewczyna w nocy usłyszała złowieszczy śmiech swojego chłopaka, rano weszła do łazienki i zrozumiała dlaczego. 15 rozkładających na łopatki zdjęć

Dziewczyna
reddit.com
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Poczucie humoru w miłości

Dziewczyna i chłopak, gdy ze sobą zamieszkają, uczą się swoich zachowań i życia ze sobą. Wychodzi na to, że im para ma bardziej zbliżone żarty, tym lepiej dogadują się między sobą. Więź, która łączy dwie osoby jest o tyle silniejsza, o ile częściej się śmieją i wspólnie sprawiają sobie małe żarciki.

Te 15 par połączyło podobne poczucie humoru. Gdyby nie ono, nie powstałoby tyle zaskakujących zdjęć. Chociaż dla niektórych one mogą się wydawać dziwne i niezrozumiałe, to pary, które dzielą ze sobą takie żarty, doskonale zdają sobie sprawę, o co w nich chodzi.

Dwie idealnie dobrane połówki też czasami się kłócą o ważne lub mniej ważne sprawy. Najistotniejsze jest, że wspólnie potrafią rozwiązać problem. Pomaga w tym umiejętność śmiania się z podobnych żartów.

Sposób patrzenia na świat odbija się w rzeczach, które wydają się nam być zabawne. Bardzo istotnym jest by znaleźć osobę, która niekoniecznie tak samo patrzy na świat, ale wnosi ze sobą do związku humor, który podziela druga osoba.

W gorszych dniach na pomoc przychodzą żarty, a "ciche dni" można zakończyć poprzez rozbawienie swojej dziewczyny czy chłopaka. W galerii znajduje się 15 przykładów na to, że dobre dobrane pary dzielą podobne poczucie humoru.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć

Kliknij "Następna strona", by poznać pierwszy dowcip. 

Następna strona