Gdy ludzie widzą ją na ulicy, natychmiast odwracają wzrok. Jej wygląd jest przerażający

Dziewczyna sprawia, że ludzie boją się do niej podejść. Obserwują z daleka
instagram.com/salvjiia/
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Dziewczyna sprawia, że ludzie boją się do niej podejść. Obserwują z daleka

Dziewczyna swoim wyglądem sprawia, że wygląda jak żywcem wyjęta z przerażającej, surrealistycznej bajki. Wiele osób, widząc ją przeciera oczy ze zdumienia, jednak to nie sen. Nie tylko dzieci przed nią uciekają, niektórzy dorośli również wolą schodzić jej z drogi.

Chociaż Salvia musi spędzić przed lustrem dobre kilka godzin, aby jej image był "zgodny z jej wewnętrznym Ja", to nie żałuje ani chwili. Nie czuje zawstydzenia, jeśli ma tak wyjść z domu. Według niej najważniejsze to czuć się dobrze sama ze sobą - to inni mają problem z jej akceptacją.

Kiedy Salvia pojawia się w mieście lub na zakupach, oczy wszystkich wlepione są prosto w jej ciało. Salvia eksperymentuje nie tylko z makijażem i modyfikacjami, ale również z ubiorem, który robi niemałe wrażenie.

- Mam problemy z dysforią płciową, co skłoniło mnie do z zmian w moim wyglądzie, ponieważ czuję się bardziej komfortowo, gdy ludzie nie mają pojęcia, kim jestem - opowiada Salvia o swoich metamorfozach.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak dziewczyna wygląda na co dzień. Nie ma problemu, by wyjść tak z domu, ludzie naprawdę się jej boją.

Zobacz także:

  1. Porażający wygląd polskich gwiazd. Serialowej babki Kiepskiej nie da się rozpoznać, z innym również jest problem
  2. 10 psiaków, które wyglądają identycznie jak sławni ludzie. Podobieństwo 7. psa jest uderzające, jak dwie krople wody
  3. Psy pokazują zęby nie tylko ze złości. Niewiele osób jest w stanie zachować powagę na widok niektórych zdjęć, rozbawiły miliony internautów
  4. Będzie skandal? Gorące zdjęcia siostry Szpaka w sieci, prosto z łóżka z mężczyzną

Źródło: Webniusy

Następna strona