Piękna dziewczyna cierpi na przedziwną chorobę. Tyje tylko jedna połowa jej ciała, nie da się zapomnieć podobnego widoku

Dziewczyna zmaga się z dziwną chorobą
instagram/itsrandalin/ @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Choroba każdego dnia ją zmienia

Dziewczyna, o której chcemy wam opowiedzieć, cierpi na dziwną przypadłość, o której z pewnością niewielu słyszało. Schorzenie niemal każdego dnia zmienia jej ciało, z czym w pierwszej chwili nie potrafiła się pogodzić. Na skutek choroby tyje tylko w połowie, czego nie da się nie zauważyć. 

Piękna dziewczyna o uroczym uśmiechu i niezwykłej charyzmie, zmaga się z okropną chorobą zwaną lipodemią. Love Randalin urodziła się w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych, ma 168 cm wzrostu i warzy 78 kg. Na pierwszy rzut oka, wiele osób twierdzi, że waga Amerykanki wynosi zdecydowanie więcej, a przede wszystkim pochopnie oceniają, że wszystko jest wynikiem zwyczajnego obżarstwa. 

Love od pasa w górę może pochwalić się idealną sylwetką, pięknym biustem i zgrabnymi ramionami, jednak widząc ją od pasa w dół, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Na skutek choroby, nogi i pupa 27-latki nieustannie tyją i co gorsza, to jedyne części ciała, przez które przybiera na wadze. Wszystko dlatego, że lipodemia prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej właśnie w kończynach dolnych.

Wygląda to dość karykaturalnie, przez co Love długo nie pomogła pogodzić się z tym, jak wygląda. Dodatkowym ciosem były uszczypliwe komentarze ze strony rówieśników, które wpędzały ją w jeszcze gorsze samopoczucie. Musiało minąć wiele czasu, nim 27-latka w pełni zaakceptowała swoją chorobę i to, jak przez nią wygląda. 

Na szczęście wreszcie jej się to udało i teraz Amerykanka jest dumna ze swojej inności. Stworzyła z niej atut, którym chętnie chwali się na Instagramie. Na swoim profilu zamieszcza mnóstwo zdjęć, w których eksponuje duże pośladki i równie potężne nogi. Ze strony internautów wciąż pojawia się wiele nieprzychylnych komentarzy, w których twierdzą, że już nigdy nie będą w stanie zapomnieć takiego widoku. Love nie zwraca jednak uwagi i na przekór wszystkim hejterom publikuje kolejne fotki i filmiki. Dzięki otwartości i odwadze zjednała sobie rzeszę fanów, którzy komplementują każdy post i podziwiają ją za dystans do siebie. Bez wątpienia Amerykanka może być wzorem dla wielu osób, zmagających się z różnego rodzaju chorobami, które mają tak znaczący wpływ na ich wygląd. 

Kliknij "Następna strona", jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć Love. 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Otyła i zaniedbana panna młoda postanowiła, że wejdzie w wymarzoną suknię ślubną. Jej metamorfoza jest piorunująca, ostatnie zdjęcie powala
  2. Kotlety schabowe to już przeszłość! Poznaj 7 zupełnie nowych pomysłów na potrawy ze schabu, domownicy będą Ci wdzięczni
  3. Powalają ekstrawagancją czy zwykła głupota? Zrobił tatuaż swojemu kotu   

Następna strona